Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Przy Lesie: domy jednorodzinne pod Poznaniem

tagi tematyczne deweloperzy Poznań dom bliźniak dom od dewelopera domy jednorodzinne domy na sprzedaż domy pod Poznaniem Kamionki Kamionki domy na sprzedaż nowe domy nowe osiedla osiedle domów Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk
Osiedle domów jednorodzinnych w Kamionkach pod Poznaniem
Osiedle domów jednorodzinnych w Kamionkach pod Poznaniem

Na Osiedlu Przy Lesie w podpoznańskich Kamionkach powstało już prawie 200 domów jednorodzinnych. Aktualnie Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk wprowadziło do sprzedaży domy bliźniacze. Ceny domów zaczynają się od 3700 zł za mkw.

Osiedle Przy Lesie powstaje w Kamionkach, na południe od Poznania. Usytuowane jest na skraju kompleksu leśnego. Elewacje domów wykonane są z cegły klinkierowej lub tynku mineralnego i stylem nawiązują do architektury angielskiej.
Domy bliźniacze budowane są według dwóch projektów Diament (metraże 88 i 90 mkw.) Domy jednorodzinne są 4-, 5- oraz 6-pokojowe (od 136,4 do 160,9 mkw.), a działki mają powierzchnię od 800 do 1150 mkw. Deweloper oferuje projekty z garażem lub bez. Ceny domów jednorodzinnych zaczynają się od 3700 zł brutto za mkw. Całkowita cena za dom bliźniaczy wynosi ok. 397 tys. zł brutto.

Zobacz także: Domy na sprzedaż w Poznaniu i Wielkopolsce

Osiedle domów jednorodzinnych w Kamionkach pod Poznaniem
Osiedle domów jednorodzinnych w Kamionkach pod Poznaniem
fot.: Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk

 - Zarówno bliźniaki, jak i domy wolno stojące budujemy w podwyższonym standardzie deweloperskim, obejmującym m.in. rolety zewnętrzne na parterze, czy wszelkie instalacje, w tym alarmową czy TV-SAT – mówi Paweł Grzegorczyk, specjalista ds. marketingu Przedsiębiorstwa A. Grzegorczyk.

Do osiedla prowadzi nowa, asfaltowa droga dojazdowa. Drogi wewnętrzne utwardzone są destruktem asfaltowym, a na osiedlu wykonane jest oświetlenie uliczne.
Dojazd do Poznania zapewnia przebiegająca niedaleko trasa S11, a w pobliżu osiedla znajduje się przystanek autobusowy.

Nabywcy nieruchomości otrzymują pomoc dewelopera przy sprzedaży poprzednich domów czy mieszkań oraz preferencyjne warunki kredytowania we współpracujących z deweloperem bankach.

Zobacz także: Osiedle Przyjazne w Skórzewie pod Poznaniem: rusza sprzedaż kolejnych domów

autor: Źródło: PASSION Public Relations

aktualizacja: 06.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.