Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Przyjazne w Skórzewie pod Poznaniem: rusza sprzedaż kolejnych domów

tagi tematyczne bliźniaki na sprzedaż deweloper deweloperzy Poznań domy pod Poznaniem domy Skórzewo inwestycje mieszkaniowe Osiedle Przyjazne Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk segmenty Skórzewo sprzedaż domów
Domy szeregowe, Osiedle Przyjazne w Skórzewie pod Poznaniem
Domy szeregowe, Osiedle Przyjazne w Skórzewie pod Poznaniem

Docelowo na Osiedlu Przyjaznym ma powstać 200 domów szeregowych. Do użytkowania oddano już 30 domów, a kolejne 30 jest w budowie. Deweloper - Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk ma w ofercie również domy bliźniacze.

Budynki szeregowe mają powierzchnię od 79,9 do 92,4 mkw. Metraż ogrodów zaczyna się od 137 do 300 mkw. dla skrajnych działek. Domy bliźniacze: 110,7 do 121,6 mkw., a działki przy nich maja powierzchnię do 500 mkw.
Klient otrzymuje dom ze wstępnie zagospodarowanym ogródkiem: nawieziona ziemia, zasiana trawa, ogrodzenie. Tarasy i schody zewnętrzne będą zadaszone i wykończone brukowymi płytami tarasowymi.

Domy na sprzedaż i wynajem w Poznaniu i okolicach >>

W każdym budynku w stanie deweloperskim znajdują się kompletne instalacje: grzewcza z piecem gazowym ze sterowaniem radiowym i grzejnikami, elektryczna, telefoniczna, alarmowa, internetowa i telewizja satelitarna. W standardzie są również rolety zewnętrzne na parterze oraz schody żelbetonowe.
Wewnątrz osiedla znajdą się drogi z kostki brukowej, oświetlenie, place zabaw, punkty usługowe. Kilkaset metrów od osiedla jest nowe gimnazjum, a ok. 1 kilometr od inwestycji będzie węzeł obwodnicy Poznania, która połączy się z autostradą A1.
Ceny domów na Osiedlu Przyjaznym w Skórzewie zaczynają się od 354900 zł brutto, a bliźniaków od 480000 zł brutto.

autor: Źródło: PASSION Public Relations

aktualizacja: 06.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.