Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Rozalin – mieszkania i domy pod Poznaniem

tagi tematyczne deweloperzy Poznań domy pod Poznaniem Lusówko Novum Plus nowe mieszkania Osiedle Rozalin
Osiedle Rozalin - domy i mieszkania w Lusówku pod Poznaniem
Osiedle Rozalin - domy i mieszkania w Lusówku pod Poznaniem

Novum Plus, firma realizująca Osiedle Rozalin w podpoznańskim Lusówku, rozszerzyła  ofertę o sprzedaż mieszkań. Docelowo deweloper wybuduje szesnaście nowych mieszkań. W ramach inwestycji powstało także kilkadziesiąt domów jednorodzinnych - wolno stojących i w zabudowie bliźniaczej.

Novum Plus otrzymało pozwolenie na budowę domów mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej. W każdym z nich będą znajdować się dwa dwupoziomowe lokale mieszkalne o powierzchni 81,68 mkw. z przynależną do danego mieszkania działką o powierzchni 221,4 mkw., niezależnym wejściem, odrębnym ogrzewaniem oraz własnym ogródkiem. Ceny mieszkań zaczynają się od 299 601,15 zł brutto. Mieszkania będą oddane do użytkowania w 2013 roku.

Osiedle Rozalin - domy i mieszkania w Lusówku pod Poznaniem
Osiedle Rozalin - domy i mieszkania w Lusówku pod Poznaniem
fot.: Novum Plus

Osiedle Rozalin zlokalizowane jest w Lusówku w gminie Tarnowo Podgórne. Inwestycja oddalona jest od centrum Poznania o ok. 20 minut drogi. W sąsiedztwie znajduje się las i jezioro Lusowskie. Dużym atutem lokalizacji jest dobre połączenie komunikacyjne osiedla ze stolicą Wielkopolski dzięki bliskości ulicy Dąbrowskiego, Bukowskiej oraz autostrady A2, która przebiega sześć kilometrów od osiedla. Dodatkowo w Lusówku dostępna jest gminna komunikacja autobusowa (TP-BUS), która kursuje na trasie Lusówko – Poznań Ogrody.

Osiedle Rozalin jest w pełni zurbanizowane, wszystkie budynki podłączone są do gminnej kanalizacji sanitarnej i wodociągu, mają ogrzewanie gazowe oraz dostęp do telewizji kablowej, telefonii i szerokopasmowego Internetu. W sąsiedztwie osiedla znajdują się wszystkie niezbędne placówki usługowe, a także sklepy, szkoły i przedszkola.

autor: Źródło: LTM Communications

aktualizacja: 21.06.2012

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.