Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Rybaki: nowe segmenty w warszawskim Wawrze

tagi tematyczne bliźniaki Wawer deweloperzy Warszawa domy warszawa domy Wawer MT Development nowe domy osiedle domów Osiedle Rybaki Rybaki segmenty Rybaki segmenty Wawer sprzedaż domów Wawer Warszawa zakup domu
Osiedle Rybaki w warszawskim Wawrze
Osiedle Rybaki w warszawskim Wawrze

Ruszyła sprzedaż II etapu inwestycji Rybaki V. Projekt realizowany jest przez MT Development. Ceny domów wynoszą 3553 zł za metr kwadratowy.

W inwestycji Rybaki V powstanie 21 domów w zabudowie bliźniaczej oraz segmenty. Powierzchnia budynków: 152, 164 i 199 mkw. Do każdego domu będzie przynależał garaż na jeden samochód oraz dodatkowe miejsce postojowe na podjeździe. Metraż działek przy domach waha się od 272 do 570 mkw.

Projekt Rybaki V wyróżnia oryginalna architektura, a także funkcjonalny rozkład pomieszczeń, wysokie, przestronne wnętrza i duże okna. Domy wyposażone będą w kolektory słoneczne, które funkcjonują nie tylko w pełnym słońcu, ale czerpią energię z promieni słonecznych także przy częściowym zachmurzeniu czy w okresie zimowym, co pozwoli mieszkańcom ograniczyć koszty eksploatacyjne.

Zobacz także najnowsze oferty: domy na sprzedaż w Wawrze

Osiedle Rybaki w warszawskim Wawrze
Osiedle Rybaki w warszawskim Wawrze
fot.: Źródło: PRS/Andrzej Multanowski
Osiedle Rybaki w warszawskim Wawrze
Osiedle Rybaki w warszawskim Wawrze
fot.: Źródło: PRS/Andrzej Multanowski

Inwestycja zlokalizowana jest w rejonie, gdzie dominuje niska zabudowa i tereny zieleni, niedaleko wysokiego brzegu skarpy wiślanej. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum Warszawy (linie autobusowe, pociągi SKM).
Część domów w inwestycji jest już wybudowana, pozostałe są w trakcie realizacji.Ceny domów wynoszą 3553 zł za metr kwadratowy. Nieruchomość można zakupić już od 699 900 PLN. Ostateczna cena zależy od wielkości działki. Część domów kwalifikuje się do rządowego programu dopłat Rodzina na swoim.

autor: Źródło: PRS/Andrzej Multanowski

aktualizacja: 08.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnym



Na sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.