Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Saska Kępa – sprzedaż mieszkań, druga faza

tagi tematyczne Dom Development Dom Development Saska Kępa mieszkania na sprzedaż mieszkanie Dom Development mieszkanie Gocław mieszkanie od dewelopera nowe mieszkania Warszawa Osiedle Saska Kępa Osiedle Saska Kępa Warszawa
osiedle saska kępa
osiedle saska kępa

Dom Development SA wprowadza do sprzedaży drugą fazę I etapu osiedla zlokalizowanego na granicy warszawskiej Saskiej Kępy w sąsiedztwie ul. Afrykańskiej.

Realizacja największej inwestycji w historii Dom Development, zlokalizowanej na granicy Saskiej Kępy rozpoczęła się od I etapu położonego najbliżej ulicy Bora-Komorowskiego, w którym zaplanowano 4 budynki, obejmujące łącznie 470 mieszkań. Etap I inwestycji przebiega w dwóch fazach. W pierwszej, rozpoczętej w październiku 2009 roku powstaną 3 budynki z 325 mieszkaniami. Druga faza I etapu – budynek ze 145 mieszkaniami - zgodnie z wcześniejszymi planami, miała rozpocząć się pod koniec maja tego roku, jednak z uwagi na obserwowany wzrost zainteresowania nowymi inwestycjami mieszkaniowymi, Dom Development zdecydował się na wcześniejsze rozpoczęcie tej inwestycji.

osiedle saska kępa

Przekazanie do użytku pierwszej fazy I etapu jest zaplanowane na początek III kwartału 2011 r., natomiast mieszkania budowane w ramach drugiej fazy zostaną przekazane w IV kwartale 2011 roku.

Średnia powierzchnia mieszkań w drugiej fazie I etapu wynosi 63,6 mkw. (od 40,9 do 131,5 mkw.) Natomiast średnia cena oferowanych w nowym projekcie mieszkań to 7 621 zł/mkw. Przedział cenowy kształtuje się od 6 500 do 9 500 zł/mkw.

Pod nowobudowanym budynkiem znajdzie się 2-poziomowa hala garażowa, w której przewidziano 184 miejsca garażowe: 119 miejsc pojedynczych (29 900 zł za miejsce); 38 miejsc pojedynczych ze schowkiem (33 490 zł); 15 miejsc rodzinnych (42 900 zł) oraz 12 miejsc rodzinnych ze schowkiem (47 900 zł). W budynku zaplanowano 36 komórek lokatorskich zlokalizowanych w garażu podziemnym oraz w budynkach mieszkalnych, w cenie 9 000 zł. W drugim etapie osiedla Saska Kępa znajdzie się również 9 lokali użytkowych o powierzchni od 60,8 do 162,8 mkw.

Osiedle Saska Kępa to największy projekt mieszkaniowy w dotychczasowej działalności Dom Development. Dotychczas największą inwestycją spółki było osiedle Marina Mokotów, oddane do użytku w 2005 roku i zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, obejmujące blisko 1500 mieszkań oraz kilkadziesiąt domów.

autor: Źródło: M+G

aktualizacja: 24.03.2010

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.