Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Saskie Zacisze – rozpoczęto II etap inwestycji na Wawrze

tagi tematyczne Diamentic Estate domy Wawer nowe inwestycje Warszawa osiedle domów rynek pierwotny Saskie Zacisze Wał Miedzeszyński Warszawa
Saskie Zacisze
Saskie Zacisze

Spółka Diamentic Estate rozpoczęła realizację drugiego etapu budowy osiedla domów jednorodzinnych Saskie Zacisze na warszawskim Wawrze

Osiedle Saskie Zacisze to kompleks 30 domów zlokalizowanych przy ul. Wał Miedzeszyński w okolicy Trasy Siekierkowskiej, Gocławia i Saskiej Kępy. Deweloper oferuje domy o powierzchni 189 lub 224 mkw. w zabudowie wolno stojącej i bliźniaczej. Inwestycja realizowana jest w wysokim standardzie. W domach montowane są kamienie naturalne na elewacjach, parapetach, tarasach i schodach wejściowych, balustrady ze stali nierdzewnej, drewniane, energooszczędne okna, wysokie do 2,1 m. Parter wyposażony zostanie w ogrzewanie podłogowe. W standardzie wykończenia jest również kocioł gazowy dwufunkcyjny, kondensacyjny, z zamkniętą komorą spalania i z kompletną gotową do uruchomienia instalacją sterowaną automatycznie. Zaplanowano także instalację centralnego, ekologicznego i cichego odkurzacza z końcówkami na wszystkich kondygnacjach domu. Projekty domów charakteryzuje prosta forma, duże przeszklenia oraz wysokie (3 metry) pomieszczenia na parterze.
Planowane jest podłączenie całego osiedla do wszystkich potrzebnych sieci mediów miejskich. Inwestycja powstaje na terenie o powierzchni ok. 8,3 tys. mkw.

Saskie Zacisze1

Ceny całości nieruchomości, tj. domów wraz działką i udziałem we współwłasności drogi osiedlowej zaczynają się od 5.500 zł za mkw. Deweloper zapewnia zakup domu w ramach systemu „mieszkanie w rozliczeniu”. Spółka proponuje także możliwość wsparcia w pozyskaniu kredytu bankowego.
Budowa całego osiedla zakończy się w IV kwartale 2010 roku.

 

autor: Źródło: Partner of Promotion

aktualizacja: 01.03.2010

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.