Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Skierniewicka: Dolcan uzyskał pozwolenie na użytkowanie

tagi tematyczne deweloperzy Warszawa Dolcan mieszkania Wola mieszkanie deweloperskie nowe mieszkania Warszawa nowe mieszkania Wola nowe osiedle Wola Osiedle Skierniewicka skierniewicka mieszkania sprzedaż mieszkań Wola
Osiedle Skierniewicka
Osiedle Skierniewicka

Firma Dolcan uzyskała pozwolenie na użytkowanie apartamentowca przy ulicy Skierniewickiej 12/14 na warszawskiej Woli. Dla Klientów przygotowana została oferta umożliwiająca zakup mieszkań w stanie deweloperskim, jak i wykończonych materiałami i meblami z sieci hurtowni firmy Dolcan.

Położone u zbiegu ulic Kasprzaka i Skierniewickiej osiedle to 17-piętrowy budynek o wysokim, hotelowym standardzie. Dzięki kaskadowej bryle zaprojektowano w nim zarówno przestronne apartamenty, mieszkania dwupoziomowe, jak i mniejsze lokale.

Dla wygody mieszkańców część budynku została przeznaczona pod lokale użytkowe. Dzięki temu będzie można dokonać zakupów nie opuszczając osiedla - mówi Iwona Światopełk – Czetwertyńska, kierownik działu marketingu i reklamy w firmie Dolcan Sp. z o.o. Do dyspozycji lokatorów oddana została także recepcja zlokalizowana w obszernym patio, a swobodną komunikację po całym apartamentowcu gwarantują nowoczesne windy – dodaje.

Klienci mają możliwość wyboru pomiędzy zakupem mieszkań w stanie deweloperskim, a lokalami „pod klucz”, wykończonymi z wykorzystaniem materiałów, mebli i dodatków z sieci hurtowni Dolcan. Wszystkie lokale zaprojektowane i wykończone zostały w nowoczesnych i niepowtarzalnych stylach tak, aby spełniały oczekiwania przyszłych właścicieli zarówno pod względem estetycznym jak i cenowym.

Osiedle Skierniewicka zlokalizowane jest blisko ośrodków kulturalnych i sportowych oraz centrów handlowych. W pobliżu znajduje się także park Moczydło, szkoła i przedszkole, a bezpieczeństwo zdrowotne gwarantuje szpital wolski oraz apteka - mówi Iwona Światopełk – Czetwertyńska. W ciągu najbliższych lat powstanie w niedalekiej okolicy jedna ze stacji planowanej drugiej linii metra, co niewątpliwie ułatwi mieszkańcom i tak wygodny już dojazd do centrum Warszawy - dodaje.

autor: Źródło: Core PR

aktualizacja: 16.08.2010

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.