Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Józefosław - Osiedle Śnieguliczki oddane nowym mieszkańcom

tagi tematyczne Józefosław Osiedle Śnieguliczki Sedno Warszawa
Osiedle Śnieguliczki oddane nowym mieszkańcom
Osiedle Śnieguliczki oddane nowym mieszkańcom

Z końcem września zakończył się odbiór kluczy do apartamentów na Osiedlu Śnieguliczki, zlokalizowanym w Józefosławiu przy ulicy Wilanowskiej.

Nowi mieszkańcy już wkrótce wprowadzą się do zrealizowanej przez firmę deweloperską Sedno kameralnej inwestycji w sąsiedztwie Lasu Kabackiego.
Osiedle Śnieguliczki to zespół jedenastu domów wielorodzinnych, z których każdy liczy od 4 do 8 apartamentów. Lokale o powierzchni od 55 do 180 mkw  zbudowano  w wersji dwu-, trzy- i czteropokojowej. Duże drewniane okna sprawiają, że pomieszczenia są odpowiednio doświetlone. Każdy apartament ma własny garaż a także pomieszczenia rekreacyjne i kominki. Budynki zostały wykończone wysokiej jakości materiałami: drewnem, ceramiką i stalą ocynkowaną.

Kameralne osiedle domów jest bezpiecznym i spokojnym miejscem idealnym dla rodzin z dziećmi, a także osób ceniących ciszę i bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych. Wszystkie apartamenty mają własne ogródki o powierzchni od 40 do 290 mkw. Osiedle jest ogrodzone i stale monitorowane. Na jego terenie zaprojektowano również oczko wodne.
Osiedle Śnieguliczki jest oddalone 15 kilometrów od centrum Warszawy. Jego lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do ul. Puławskiej, łączącej Warszawę z Piasecznem. Nieopodal osiedla  znajdują się liczne trasy rowerowe, idealne na rodzinne wycieczki oraz Las Kabacki.

Osiedle Śnieguliczki to połączenie ciekawego projektu architektonicznego, dobrej lokalizacji w prestiżowej okolicy, a także wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Dlatego nasze apartamenty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem klientów, doceniających ich unikalne cechy. Jest to kolejna inwestycja w podobnej lokalizacji oddana do użytku przez firmę Sedno. Jak widać takie projekty znajdują nabywców niezależnie od wahań koniunktury na rynku nieruchomości – powiedział Marcin Chmielewski z Sedno.
Autorem projektu osiedla jest pracownia architektoniczna „Architektonika”, natomiast generalnym wykonawcą firma Łucz-Bud Sp. z o. o.
W sprzedaży pozostały ostatnie dwa apartamenty o wymiarach 140 i 180 mkw. Na ich zakup deweloper przewiduje 5% rabat. Cena mieszkań wynosi średnio 8000 za mkw.

autor: opracował: ak

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.