Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Tęczowe w Warszawie: Dzień Otwarty z programem Rodzina na swoim

tagi tematyczne deweloper Dolcan mieszkania Warszawa Osiedle Tęczowe Rodzina na swoim
Osiedle Tęczowe, Warszawa dzielnica Włochy
Osiedle Tęczowe, Warszawa dzielnica Włochy

W sobotę 11 lutego, firma Dolcan organizuje na warszawskim Osiedlu Tęczowym Dzień Otwarty. Deweloper oferuje mieszkania w cenach od 6435 zł za metr kwadratowy, dzięki czemu kupujący będą mogli skorzystać z rządowego programu dopłat Rodzina na swoim.

W sobotę, 11 lutego w godzinach od 9.00 – 16.00 przyszli mieszkańcy będą mogli zobaczyć jak wygląda osiedle mieszkaniowe zlokalizowane przy ul. Techników róg Cegielnianej w warszawskiej dzielnicy Włochy. Mieszkania realizowane w pierwszym etapie Osiedla Tęczowego są już gotowe i deweloper wkrótce  przekaże je do użytkowania. – W czasie dnia otwartego będzie można uzyskać także bezpłatne porady doradcy kredytowego, to szczególnie ważne, gdyż od nowego roku klienci mają, w związku z nowymi regulacjami prawnymi, duże problemy w uzyskaniu kredytów – mówi Krzysztof Jarząbek, z działu kredytowego w firmie Dolcan.

W ramach Osiedla Tęczowego deweloper oferuje mieszkania dostępne w programie Rodzina na swoim. Ceny mieszkań zaczynają się od 6435 zł za mkw. Program Rodzina na swoim będzie funkcjonował do końca 2012 r. jednak trzeba pamiętać, że obecne limity obowiązują tylko do końca marca 2012 r.

Zobacz także: mieszkania w dzielnicy Włochy w Warszawie


Osiedle Tęczowe, Warszawa dzielnica Włochy
Osiedle Tęczowe, Warszawa dzielnica Włochy
fot.: Źródło: GlobalBrand Institute
Osiedle Tęczowe, Warszawa dzielnica Włochy
Osiedle Tęczowe, Warszawa dzielnica Włochy
fot.: Źródło: GlobalBrand Institute

Osiedle Tęczowe to czteropiętrowe kameralne, i jednocześnie nowoczesne pod względem architektury budynki mieszczące po 22 mieszkania o najpopularniejszych metrażach od 31 do 78 mkw. Obecnie są to najczęściej poszukiwane mieszkania. W ofercie są także kawalerki. Pierwszy etap budowy dobiega końca i niebawem wprowadzą się do niego pierwsi mieszkańcy. Budowa drugiego etapu rozpocznie się jeszcze w 2012 roku, powstaną wówczas kolejne 72 mieszkania oraz lokale usługowe. Obok osiedla powstanie przychodnia zdrowia działająca w ramach NFZ. Budynki na osiedlu są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Tuż obok osiedla znajduje się stacja WKD, dostępnych jest także wiele linii autobusowych, dzięki czemu szybko można dostać się do centrum Warszawy. Niedaleko są też centra handlowe – Blue City i Reduta.

autor: Źródło: GlobalBrand Institute

aktualizacja: 30.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.