Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Rzeszów - osiedle tysiąca i dwóch mieszkań

tagi tematyczne mieszkania Rzeszów Osiedle Wisłok Wisłok Inwestycje
Osiedle tysiąca i dwóch mieszkań
Osiedle tysiąca i dwóch mieszkań

Rozpoczęła się realizacja największej inwestycji mieszkaniowej w Rzeszowie. Nowe osiedle Wisłok powstanie na 5-hektarowym terenie dawnych zakładów mięsnych przy ulicy Siemieńskiego.

Inwestorem jest spółka celowa Wisłok Inwestycje Sp. z o.o. (powołana przez rzeszowską sieć sklepów Jedynka S.A. – dawnego właściciela gruntu) oraz czołowa polska firma deweloperska PKO Inwestycje Sp. z o.o.

Na osiedlu zaplanowano budowę 1002 mieszkań o najpopularniejszych i najbardziej poszukiwanych powierzchniach. Do każdego z nich przynależeć będzie podziemne miejsce garażowe. W parterach budynków zaprojektowano powierzchnie handlowo-usługowe przeznaczone głównie do użytku lokatorów. Budowa została podzielona na kilka etapów. W pierwszym – obecne realizowanym – powstaną 62 mieszkania wraz z 73 miejscami garażowymi. Budynki będą miały zabudowę cztero-, siedmio- i dziewięciokondygnacyjną. Na terenie osiedla przewidziano pełne zieleni patia i place zabaw dla dzieci. Zakończenie całej inwestycji przewidziane jest na rok 2011.

Na szczególną uwagę zasługuje lokalizacja osiedla Wisłok, która  stanowić będzie część nowego, parkowego kompleksu miejskiego. W ramach realizacji inwestycji zagospodarowany zostanie pas brzegowy nad malowniczym Wisłokiem, który w niedalekiej przyszłości ma się stać atrakcyjnym miejskim bulwarem.

Inwestycja wytycza nowy standard na rzeszowskim rynku nieruchomości. Cały projekt zrealizowany zostanie zgodnie z obowiązującymi, najwyższymi standardami.

Inwestor zadeklarował, że jedno mieszkanie przekaże na cele podopiecznych rzeszowskiej Caritas.

Ogłoszenia: mieszkania na sprzedaż w Rzeszowie

autor: opracował: mz

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.