Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Wilno – kolejne mieszkania na warszawskim Targówku

tagi tematyczne deweloperzy Warszawa Dom Development mieszkania Targówek Osiedle Wilno
Osiedle Wilno, Kwartał Uniwersytecki
Osiedle Wilno, Kwartał Uniwersytecki

Dom Development rozpoczął budowę oraz sprzedaż mieszkań w części Osiedla Wilno zwanym Kwartałem Uniwersyteckim. Osiedle usytuowane jest przy ul. Bukowieckiej 37, w sąsiedztwie ul. Klukowskiej na warszawskim Targówku Elsnerowie. W nowej części osiedla znajdą się 132 mieszkania.

Mieszkania wybudowane w III etapie (Kwartał Uniwersytecki) zostaną przekazane do użytku w II półroczu 2013 roku. Osiedle Wilno to nowoczesne, 3-piętrowe budynki. W obecnie wprowadzonym rejonie osiedla o nazwie Kwartał Uniwersytecki powstaną 132 mieszkania w popularnych i praktycznych rozkładach. Najmniejsze mieszkanie to lokal jednopokojowy o powierzchni 30,3 mkw., natomiast największe to trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,8 mkw. Przedział cenowy mieszkań będzie kształtował się od 6300 do 6780 zł/mkw. Ponad połowa mieszkań na osiedlu Wilno dostępnych jest w programie Rodzina na swoim.

Zobacz także: nowe mieszkania na Osiedlu Wilno


Osiedle Wilno, Kwartał Uniwersytecki
Osiedle Wilno, Kwartał Uniwersytecki
fot.: M+G
Osiedle Wilno, Kwartał Uniwersytecki
Osiedle Wilno, Kwartał Uniwersytecki
fot.: M+G

W Kwartale Uniwersyteckim znajdują się popularne obecnie mieszkania dwupokojowe z aneksem kuchennym (powierzchnia od 36,8 mkw.) oraz mieszkania trzypokojowe o powierzchni od 57,2 mkw. Pod budynkami zaprojektowano 1-poziomową halę garażową, w której znajdzie się 147 miejsc garażowych: 133 miejsca w cenie 28280 zł oraz 14 miejsc ze schowkami w cenie 33000 zł. Dodatkowo w części garażowej oraz na piętrach zaplanowano 29 komórek lokatorskich w cenie 6100 zł.
W rejonie osiedla Wilno o nazwie Kwartał Uniwersytecki powstanie również 9 lokali usługowych o powierzchni od 41,6 do 118,4 mkw., których cena będzie wynosiła 10434 zł/mkw. brutto.

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum Warszawy, a planowany rozwój komunikacji w tym rejonie jeszcze bardziej skróci czas dotarcia do centrum stolicy. Dodatkowo, w pobliżu osiedla deweloper zbuduje do końca 2013 roku stację kolejową o nazwie Warszawa Zacisze-Wilno, z której dotarcie do budowanej stacji metra na Dworcu Wileńskim zajmie zaledwie 4 minuty.

Autorem projektu osiedla Wilno jest pracownia Hermanowicz Rewski Architekci.

autor: Źródło: M+G

aktualizacja: 08.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.