Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Winnica na Tarchominie

Osiedle Winnica na Tarchominie
Osiedle Winnica na Tarchominie

Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż mieszkań na Osiedlu Winnica – inwestycji zlokalizowanej na warszawskim Tarchominie, pomiędzy ulicami Modlińską i Leśnej Polanki.

Osiedle zostanie zrealizowane w czterech etapach, w których ogółem powstanie 840 mieszkań. I etap Osiedla Winnica będzie się składał z 3 budynków, w których zaprojektowano 214 mieszkań o średniej powierzchni 58,83 mkw. Najmniejsze dostępne mieszkania to mieszkania jednopokojowe o powierzchni 32,29 mkw., największe będą mieszkania czteropokojowe o powierzchni od 88,4 mkw. do 106,8 mkw. Średnia cena mieszkań wykończonych „pod klucz” wynosi  7 690 zł/ mkw., a przedział cenowy kształtuje się na poziomie od 7 120  zł/mkw. do   8 320  zł/mkw.  Budynki będą miały od V do VII kondygnacji. Wszystkie mieszkania będą z widną kuchnią, dodatkowo w niektórych mieszkaniach na parterze przewidziano ogródki. Pod całością I etapu Osiedla Winnica zaprojektowano jednopoziomowy garaż, na którym znajdzie się 215 miejsc garażowych w cenie 27.000 zł oraz 8 miejsc rodzinnych w cenie 33.000zł. Dodatkowo przewidziano 102 komórki lokatorskie o średniej powierzchni 3,84 mkw w cenie 5 000 zł. Osiedle jest położne w centrum Tarchomina, a dzięki bardzo dynamicznemu rozwojowi dzielnicy i doskonałej infrastrukturze dostęp do centrum Warszawy jest szybki i wygodny. W poblizu osiedla znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły i przedszkola, komunikacja miejska. Atutem są też rozległe zielone tereny wypoczynkowe oraz trasy rowerowe znajdujące się na Tarchominie.

Oddanie do użytku I etapu inwestycji Dom Development S.A. planowane jest na koniec I kwartału 2010 roku. Wykonawcą projektu jest firma Erbud SA.  Wartość całej inwestycji Osiedle Winnica wyniesie 355 mln zł.

autor: źródło: Dom Development

aktualizacja: 16.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.