Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Zamkowa - Nickel buduje nowe mieszkania pod Poznaniem

tagi tematyczne mieszkania pod Poznaniem mieszkanie deweloperskie mieszkanie Poznań Nickel buduje nowe mieszkania pod Poznaniem Nickel Development nowe mieszkania nowe osiedle w Dąbrówce osiedle Księżnej Dabrówki Osiedle Zamkowa Poznań
osiedle zamkowa
osiedle zamkowa

Osiedle Księżnej Dąbrówki - Zamkowa to, jak mówi deweloper, nie tylko nowy projekt osiedla, ale także inna koncepcja myślenia o mieszkaniu. Na Zamkowej powstanie 127 mieszkań, z czego 63 w pierwszym etapie budowy. Generalnym wykonawcą jest PTB Nickel.

Od 1 marca Nickel Development rusza z budową 15 kompleksów w kwartale ulic Zamkowa – Dworska – Komornicka – Koronna w podpoznańskiej Dąbrówce. Na ZAMKOWEJ powstanie 127 mieszkań, z czego 63 w pierwszym etapie budowy. Będą miały od około 50 do ponad 80 metrów kwadratowych w przypadku mieszkań w budynkach dwu- i sześciorodzinnych oraz niemal 100-metrów w przypadku domów jednorodzinnych. Deweloper zaplanował mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Ciekawym rozwiązaniem wydają się mieszkania dwupokojowe zaplanowane tak, by w przypadku rozwoju rodziny wygospodarować dodatkowy pokój.

- Nasi klienci w rozmowach z nami często mówili co im się podoba, a co nie, w realizowanych przez nas inwestycjach. Mówili, o czym marzą. Skrupulatnie zbieraliśmy te opinie, przeprowadziliśmy także własne badania dotyczące preferencji klientów. Okazało się, że choć większość osób marzy o własnym domu, jednak z przyczyn czysto praktycznych, funkcjonalnych i finansowych decydują się na mieszkanie. Chcieliśmy zatem zaoferować produkt, który będzie łączył zalety domu jednorodzinnego i mieszkania, a jednocześnie będzie czymś ciekawszym niż popularny “szeregowiec” - mówi dr Piotr Drygas, dyrektor marketingu i sprzedaży w Nickel Development.

osiedle zamkowa
osiedle zamkowa

Nowa koncepcja osiedla polega na oferowaniu lokali w standardowym, dla mieszkania, metrażu, ale ze wszystkimi możliwymi zaletami domów jednorodzinnych, czyli m.in. z ogrodem lub dużym tarasem, z kominkiem, z zachowaniem intymności. Dlatego wszystkie mieszkania oferowane na osiedlu ZAMKOWA posiadają prywatną przestrzeń zewnętrzną – ogrody mają od 50 do 285 metrów i przyporządkowane są nie tylko mieszkaniom na parterze, ale także wybranym mieszkaniom na piętrach, do których zapewniono osobne wejście. W przypadku, kiedy nie można było zaproponować ogrodu, wyposażono mieszkania w tarasy – ich metraż waha się od 51 do 60 metrów kwadratowych.

- Wszystko po to, by nasza nowa inwestycja była nie tylko funkcjonalna i ładna, ale także zaprojektowana pod potrzeby przyszłych mieszkańców - tłumaczy Agnieszka Węgrowska, uczestnicząca w pracach nad tworzeniem projektu osiedla.

- Żeby tam się po prostu dobrze mieszkało. ZAMKOWA przywodzi na myśl eleganckie osiedla willi miejskich z okresu międzywojennego lub architekturę śródziemnomorską. Zainspirowała mnie modernistyczna architektura Franka Lloyda Wrighta. Ale czerpiąc z doskonałych wzorców starałem się stworzyć indywidualny, oryginalny projekt. Jego charakter budują zasuwane okiennice, tarasy na dachach i oszklone loggie na narożnikach domów - mówi Leszek Wieczorek, architekt PTB Nickel, twórca projektu osiedla.

Najtańsze mieszkanie deweloper oferuje za niecałe 270 tysięcy złotych brutto. To mieszkanie dwupokojowe, z osłoniętą loggią i stryszkiem na drobiazgi. Najtańsze domki jednorodzinne będą oferowane za 490 tysięcy złotych brutto. Ekskluzywna sprzedaż dla gości targowych i stałych klientów ruszy podczas targów mieszkaniowych w Arenie, 6 marca. Ceny nowych lokali na targach będą niższe od oferowanych standardowo. Sprzedaż na zasadach ogólnych zostanie uruchomiona 15 marca. Generalnym wykonawcą osiedla jest firma PTB Nickel.

autor: Źródło: ARW Image PR

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.