Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Ostatnia rezydencja Michaela Jacksona

tagi tematyczne Bel Air król popu Los Angeles Michael Jackson rezydencja Michaela Jackosona
Rezydencja Michaela Jacksona w Bel Air
Rezydencja Michaela Jacksona w Bel Air

100 000 dolarów - tyle płacił za wynajem rezydencji Michael Jackson. Tu mieszkał od początku 2009 roku i spędził ostatnie dni swojego życia. Pytanie co dalej z tą wyjątkową nieruchomością?

Rezydencja znajduje się w luksusowej dzielnicy Los Angeles Bel Air. Nieruchomości położone w Bel Air należą do najdroższych w Stanach Zjednoczonych. Większość nie jest widoczna z ulicy, otoczona jest płotami lub żywopłotami. Budownictwo wielorodzinne nie jest dozwolone, w dzielnicy obowiązują surowe przepisy budowlane i architektoniczne. Bel Air charakteryzuje się dużą ilością zieleni. Dom, który wynajmował Jackson zbudowany został w 2002 roku w stylu starych francuskich zamków. Ma 7 sypialni, 13 łazienek, teatr, winnicę, jadalnię, 12 kominków. W posiadłości znajdowały się również domki dla gości, wspaniały ogród i basen. Najbardziej znani sąsiedzi to przyjaciólka Jacksona Elizabeth Taylor a także Ronald Reagan, Cher, Burt Lancaster.

autor: opracował: r.

aktualizacja: 21.12.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.