Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Ostatnie mieszkania przy Polnej w Pruszkowie

tagi tematyczne Hirny BD Pruszków Warszawa
Ostatnie mieszkania przy Polnej
Ostatnie mieszkania przy Polnej

W Pruszkowie dobiega końca budowa inwestycji realizowanej przez warszawskiego dewelopera Hirny BD S.A. Obecnie można nabyć ostatnie mieszkania w promocyjnej cenie.

Budynek, w którym znajduje się 20 mieszkań jest w końcowej fazie realizacji. Lokatorzy otrzymają do nich klucze już na początku grudnia. W ofercie są jeszcze trzy mieszkania, które obecnie sprzedaje warszawski deweloper w cenach promocyjnych, od 3.999 za mkw. W dwóch bliźniaczych budynkach połączonych szeregowo zaplanowano mieszkania od 56 mkw. do 119,5 mkw.

Kamieniczka przy Polnej to kameralna inwestycja, łącząca zalety lokalizacji w ścisłym centrum Pruszkowa z wyjątkowymi walorami rekreacyjnymi. Osiedle wyróżnia ładna, harmonizująca z otoczeniem architektura, dużo zieleni, a także solidne wykonawstwo z wykorzystaniem sprawdzonych materiałów. 

W pobliżu inwestycji deweloperskiej realizowanej przez Hirny BD S.A. znajdują się instytucje użyteczności publicznej: Urząd Miejski, biblioteka, ośrodek zdrowia, kościół, poczta, stacja WKD, posterunek policji, dwie szkoły.

autor: opracował: as
źródło: Hirny BD S.A.

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.