Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Ostatnie mieszkania w Platinum Towers

tagi tematyczne Atlas Estates mieszkania Warszawa Platinum Towers
Ostatnie mieszkania w Platinum Towers
Ostatnie mieszkania w Platinum Towers

Atlas Estates sprzedaje coraz więcej mieszkań w wieżach Platinum Towers. Inwestycja zlokalizowana jest pomiędzy ulicami Wronią i Grzybowską w Warszawie.

Spośród 396 mieszkań, które znajdą się w inwestycji, w ofercie zostało tylko 15 penthouse’ów o metrażu od 147 do 216 mkw. oraz 36 apartamentów o powierzchni od 64 do 100 mkw. Większość z nich zlokalizowana jest w drugiej wieży. W ciągu ostatnich trzech miesięcy nabywców znalazło 11 lokali. Podpisanie umów na kolejnych 5 mieszkań zostało zaplanowane na początek kwietnia. Ze względu na duże zainteresowanie ofertą mieszkaniową oraz oczekiwania klientów, inwestor zdecydował o podziale 7 mieszkań na 14 mniejszych.

Platinum Towers to zespół dwóch 22-piętrowych wież, realizowanych w kompleksie z hotelem Hilton. W inwestycji znajdzie się 396 apartamentów o wysokim standardzie, wyposażonych między innymi w klimatyzację oraz system uzdatniania wody. Ich mieszkańcy jako pierwsi w Polsce będą mieli dostęp do usług na poziomie pięciogwiazdkowego hotelu. Będzie to możliwe dzięki nowym rozwiązaniom wprowadzonym przez Atlas Estates do oferty pod nazwą „Idealne życie w idealnym miejscu”.

autor: opracowanie:as
źródło: Lighthouse Consultants
zdjęcia: Atlas Estates

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.