Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Ostatnie wolne domy na Osiedlu Wisła IV

tagi tematyczne MT Development osiedle domów jednorodzinnych Osiedle Wisła IV Warszawa
Ostatnie wolne domy na Osiedlu Wisła IV
Ostatnie wolne domy na Osiedlu Wisła IV

Osiedle Wisła IV to osiedle domów jednorodzinnych położonych w spokojnej okolicy starorzecza Wisły. Większość domów została już sprzedana, jednak w ofercie dewelopera nadal znajdują się wolne nieruchomości.

Osiedle Wisła IV położone jest w Wawrze, przy ulicy Wiślanego Nurtu, na terenach starorzecza Wisły. Swój uzdrowiskowy i rekreacyjny charakter okolica zawdzięcza licznym terenom zielonym, w tym sąsiedztwu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

W skład osiedla realizowanego przez firmę MT Development, wchodzi sześć wolnostojących domów jednorodzinnych. Każdy z nich posiada dwie kondygnacje. Na parterze znajduje się pokój dzienny wraz z jadalnią, gabinet, kuchnia, toaleta oraz garaż z pomieszczeniem gospodarczym. Na piętrze deweloper przewidział trzy sypialnie, w tym jedną z garderobą oraz dwie łazienki. Każdy dom jest ogrodzony i oddawany nabywcy w stanie deweloperskim, w którym zawarta jest m.in. stolarka okienna i drzwiowa, tynki, wylewki na podłogach oraz wszystkie media. Całkowita powierzchnia domu wraz z garażem to 178 mkw. Wielkość działek, zależnie od nieruchomości, wynosi od 600 do 2052 mkw. Projekt osiedla wykonała pracownia architektoniczna KW Projekt, wykonawcą jest firma WALD-BUD.

Realizacja projektu rozpoczęła się we wrześniu 2008 roku. Większość domów została już sprzedana, jednak w ofercie dewelopera nadal znajdują się wolne nieruchomości. W lipcu br. roku pozostałe w sprzedaży domy ukończone zostaną do stanu surowego otwartego. Po podpisaniu umowy sprzedaży czas oczekiwania na pełne wykończenie nieruchomości do stanu deweloperskiego będzie wynosił od 3 do 4 miesięcy.

autor: źródło: CORE PR

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.