Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Ostoja Wilanów otwiera drzwi mieszkań

tagi tematyczne Fadesa Prokom Polska mieszkania Wilanów Ostoja Wilanów
Ostoja Wilanów otwiera drzwi mieszkań
Ostoja Wilanów otwiera drzwi mieszkań

Fadesa Prokom Polska, budująca Ostoję Wilanów, daje swoim potencjalnym klientom możliwość obejrzenia od wewnątrz oferowanych mieszkań. W powstającym Miasteczku Wilanów to pierwsza tego typu promocja.

Deweloper zdecydował się na otwarcie mieszkań pokazowych w jednym z budynków (B1), zlokalizowanych w sąsiedztwie prawie 2-hektarowego parku leśnego. Ten zielony fragment osiedla dostępny będzie tylko dla mieszkańców Ostoi Wilanów. Naturalnie zadrzewiony teren, z unikalnym starodrzewem i infrastrukturą rekreacyjną, to niezaprzeczalny atut całej inwestycji. Obszary zielone wynoszą ponad 79 000 mkw., co stanowi 45% całego terenu osiedla, w którego sercu ma powstać rozległy park centralny wraz z jeziorem.

Mimo, że zakończenie całej inwestycji zaplanowane jest na początek 2009 roku, to już teraz klienci mają możliwość obejrzeć i sami ocenić wnętrza dopiero co wybudowanych mieszkań.

Osoby zainteresowane mogą oglądać mieszkania w weekendy w godzinach od 11 do 16. Każdemu klientowi, który zdecyduje się na zakup, deweloper proponuje możliwość indywidualnej negocjacji ceny.

Ogłoszenia: mieszkania na sprzedaż, Warszawa Wilanów

autor: opracował: mz

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.