Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Ostróda: otwarcie condo-hotelu Willa Port Conference Resort & SPA

tagi tematyczne apartamenty hotelowe apartamenty wakacyjne Condobroker Estates & Consulting Condohotel Condohotels Group hotele inwestowanie w nieruchomości Ostróda Ostróda hotele system Condo Willa Port Resort wynajem apartamentów
Ostróda: Willa Port Resort
Ostróda: Willa Port Resort

21 stycznia 2011r. hotel Willa Port Conference Resort & SPA w Ostródzie należący do sieci Condohotels Group został otwarty dla gości. Obecnie obiekt przechodzi okres tzw. miękkiego otwarcia, w którym testowana jest jego infrastruktura i funkcjonowanie. Pierwszego stycznia ruszył też program wynajmu, który generuje zyski dla właścicieli pokoi i apartamentów znajdujących się w Willa Port.

Hotel Willa Port Conference Resort & SPA jest położony w Ostródzie na Mazurach, tuż nad brzegiem Jeziora Drwęckiego. Znajdują się w nim 83 komfortowe pokoje, dwie restauracje – śniadaniowa „Latte” i ogólnodostępna „Aqua Marina”, zaplecze konferencyjne oraz kompleks spa & wellness. Do dyspozycji gości przeznaczono parking ze 120 miejscami postojowymi. Hotel znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu typowych miejskich atrakcji i udogodnień. Oprócz komfortowych elementów wyposażenia i eleganckich dekoracji utrzymanych w spójnym stylu w pokojach znajdują się telewizory LCD, minibary, sejfy oraz bezprzewodowe podłączenie do Internetu. Dostępne są także pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Hotel specjalizuje się w organizacji konferencji i spotkań biznesowych, oferując nowoczesną salę konferencyjno-widowiskową o powierzchni 288 mkw. z możliwością podziału na dwa mniejsze pomieszczenia. Dostępne są także dwie sale o powierzchni 65 i 60 mkw. W hotelu znajduje się także SPA. Obiekt jest korzystnie usytuowany względem szlaków komunikacyjnych - Ostródzie krzyżują się drogi nr 7, 15 i 16, co zapewnia dobry dojazd m.in. od strony Warszawy (210km) i Gdańska (130km).

Willa Port Resort
fot.: Źródło: Condohotels Group
Willa Port Resort
fot.: Źródło: Condohotels Group
Willa Port Resort
fot.: Źródło: Condohotels Group
Willa Port Resort
fot.: Źródło: Condohotels Group
Willa Port Resort
fot.: Źródło: Condohotels Group
fot.: Condo
fot.: Źródło: Condohotels Group

Inwestowanie w nieruchomości >>>

System condo – model biznesowy dla właścicieli apartamentów w Willa Port Resort Conference Resort & SPA
Strategia inwestycyjna w systemie condo obejmuje zakup wysokiej klasy apartamentu hotelowego i przekazanie go w zarządzanie wykwalifikowanej firmie, której celem jest maksymalizacja zysków. Na podstawie umowy najmu zawieranej na 10 lat w okresie pierwszych 3 lat inwestor otrzymuje gwarancję wypłaty stałych kwartalnych rent o łącznej wartości stanowiącej 25% zainwestowanego kapitału (netto). Zwrot gwarantowany dla właścicieli apartamentów będzie wynosił w pierwszych trzech latach odpowiednio: 7,5%, 8,5% oraz 9% wartości inwestycji netto. W kolejnych latach całkowity przychód z wynajmu wszystkich apartamentów w hotelu jest dzielony pomiędzy inwestorów i operatora w proporcji 50/50. Zyski dla inwestorów przydzielane są według zasady „wspólnego worka”, gdzie podział następuje według metrażu posiadanego apartamentu. Według wstępnych szacunków firmy w kolejnych latach jest możliwe osiąganie zysków nawet do 14% inwestycji netto. Kupujący apartament w Willa Port Resort mają także możliwość uzyskania zwrotu 23% VAT nawet, jeśli nie prowadzą działalności gospodarczej. Większość kosztów związanych z utrzymaniem i eksploatacją apartamentu ponosi operator, po stronie właściciela pozostaje jedynie fundusz remontowy oraz podatki - gruntowy i od nieruchomości.

W ofercie spółki Condobroker Estates & Consulting, wyłącznego agenta sprzedaży Condohotels Group, znajdują się jeszcze ostatnie wolne apartamenty. Inwestorzy, które je kupią od razu zaczną czerpać zyski z wynajmu – w ciągu pierwszych trzech lat  gwarantowany zwrot 25% zainwestowanego kapitału

 

autor: Źródło: Condohotels Group

aktualizacja: 21.01.2011

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.