Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Otwarcie nowego oddziału Metrohouse

Warszawskie biuro Metrohouse SA otwiera swój pierwszy oddział w Gdańsku, rozpoczynając tym samym działalność na trójmiejskim rynku.

Metrohouse to sieciowa agencja nieruchomości działająca od 2005 r., zajmująca się pośrednictwem w sprzedaży, kupnie i wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. W związku z dynamicznym rozwojem firma tworzy nowe biura, a Gdańsk to miejsce zaistnienia kolejnej filii tej warszawskiej agencji. Działalność najnowszego oddziału została zapoczątkowana podczas Targów Mieszkań w dniach 20-21 września br. W najbliższym czasie firma planuje również uruchomienie punktów w Sopocie i Gdyni.

Oferta gdańskiego biura to pośrednictwo w sprzedaży mieszkań, domów i działek, ale również doradztwo kredytowe prowadzone we współpracy ze specjalistami Metrofinance – komórki wchodzącej w skład Metrohouse.

Nowy oddział już wkrótce przyjmie klientów w Gdańsku przy ul. Podwale Staromiejskie 89.

Z ofertami Metrohouse można zapoznać się w serwisie http://tuznajdziesz.pl/

autor: opracował: mt

aktualizacja: 16.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.