Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Outlet Mieszkaniowy – oryginalny sposób na sprzedaż mieszkań

tagi tematyczne Bouygues Immobilier deweloper mieszkania Warszawa Outlet Mieszkaniowy sprzedaż mieszkań
Outlet Mieszkaniowy
Outlet Mieszkaniowy

Deweloper Bouygues Immobilier Polska otwiera pierwszy w Polsce Outlet Mieszkaniowy. Ideą przedsięwzięcia jest oferowanie mieszkań dostępnych w standardowej ofercie sprzedaży po obniżonej cenie. Outlet będzie także oferował mieszkania o nietypowej powierzchni i nieszablonowym rozkładzie.

Outlet Mieszkaniowy został zaprojektowany na wzór prawdziwego outletu marek odzieżowych. Wnętrze zostało podzielone na działy tematyczne oferujące różne kategorie produktów, m.in. Wyprzedaże, Końcówki Serii i Nowa Kolekcja. Głównym elementem wystroju będą wieszaki odzieżowe, na których znajdą się plany poszczególnych mieszkań wydrukowane na płótnie. Każdy wieszak zostanie również opatrzony oznaczeniem rozmiaru, od najmniejszego do największego: np. "1 pokój", "2 pokoje", "3 pokoje",  oraz metką z ceną.

Sprawdź także: nowe inwestycje mieszkaniowe z Warszawy i okolic


Outlet Mieszkaniowy
Outlet Mieszkaniowy
fot.: BrandLab
Outlet Mieszkaniowy
Outlet Mieszkaniowy
fot.: BrandLab

Największe obniżki dotyczyć będą mieszkań znajdujących się w specjalnych koszach: „Końcówki serii”. Trafią tam pojedyncze, ostatnie lokale z poszczególnych inwestycji. Nie zabraknie również najnowszych projektów i premier mieszkaniowych – będą one dostępne w dziale „Nowa Kolekcja”. Promocyjna oferta będzie w tym przypadku ograniczona czasowo – wprowadzane na rynek mieszkania będzie można kupić w atrakcyjnych cenach „First Minute” jedynie w pierwszym okresie przedsprzedaży.

Początek funkcjonowania Outletu to 4 lutego 2012 rok. Lokalizacja: budynek IBC przy Al. Armii Ludowej 14 w Warszawie. W Outlecie znajdą się nowe mieszkania na sprzedaż z warszawskich dzielnic: Bielany, Bemowo, Ochota i Wola.

autor: Źródło: BrandLab

aktualizacja: 30.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.