Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Panoramika: nowe mieszkania w Szczecinie

tagi tematyczne deweloperzy Szczecin inwestycje mieszkaniowe mieszkania Szczecin mieszkania Warszewo mieszkanie od dewelopera nowe mieszkania Szczecin nowe osiedla Panoramika Ronson Development rynek pierwotny Szczecin
Panoramika: osiedle mieszkaniowe w Szczecinie
Panoramika: osiedle mieszkaniowe w Szczecinie

Ronson Development rozpoczął sprzedaż mieszkań w swojej pierwszej inwestycji w Szczecinie. W pierwszym etapie projektu położonego w dzielnicy Warszewo powstają dwa budynki z 82 mieszkaniami. Prace budowlane na terenie inwestycji rozpoczęły się w grudniu zeszłego roku, a ich zakończenie planowane jest na II kwartał 2012 r.

Panoramika: osiedle mieszkaniowe w Szczecinie
Panoramika: osiedle mieszkaniowe w Szczecinie
fot.: Źródło: NBS Communications

Panoramika zlokalizowana jest w dzielnicy Warszewo przy ul. Duńskiej i Krasińskiego. W pierwszym etapie powstają dwa 4-piętrowe budynki, z 82 mieszkaniami o powierzchni od 36 do 98 mkw. W ofercie przeważają najpopularniejsze wśród klientów mieszkania 2- i 3-pokojowe. Na ostatnich kondygnacjach zaprojektowano duże mieszkania dwupoziomowe z tarasami.  Zakończenie prac budowlanych przy pierwszym etapie planowane jest na II kwartał 2012 r. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Warbud. Ceny kształtują się na poziomie od 4599 do 5853 zł za mkw. brutto.

Zobacz także: Szczecin-Warszewo, mieszkania na sprzedaż

Cechą wyróżniającą szczeciński projekt będzie kaskadowa forma zabudowy, która w połączeniu z naturalnym nachyleniem terenu w kierunku południowym, sprawi, że z każdego z budynków roztaczać się będzie widok na panoramę miasta.
Wewnątrz osiedla przewidziano alejki spacerowe, miejsca rekreacyjne oraz plac zabaw. Osiedle będzie ogrodzone i zaplanowane są dwa niezależne wjazdy na teren projektu.

autor: Źródło: NBS Communications

aktualizacja: 06.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.