Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Październikowa promocja Acciony

tagi tematyczne Acciona Nieruchomości Osiedle Iskra Praga Południe Warszawa
Październikowa promocja Acciony
Październikowa promocja Acciony

Klienci, którzy zdecydują się na zakup mieszkania w Osiedlu Iskra na Pradze Południe, mogą zaoszczędzić nawet 100 000 zł. Hiszpański deweloper, Acciona Nieruchomości, przygotował specjalna ofertę promocyjną, która obowiązuje do końca października.

W ostatnich latach warszawska Praga stała się jednym z modniejszych miejsc Warszawy. Coraz częściej młodzi ludzie decydują się na zakup mieszkania na prawym brzegu Wisły, szczególnie w południowej części Pragi. Skuszeni nie tylko atrakcyjną ceną za metr kwadratowy, ale przede wszystkim charakterem tej dzielnicy, rozpoczynają z nią swą życiową przygodę.
Praga przyciąga jak magnes artystów. Coraz liczniej powstające galerie sztuki, kawiarenki i knajpki nigdy nie świecą pustkami, a bliskość Wisły jest dużą atrakcją dla ludzi, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Wzdłuż brzegu rzeki można uprawiać jogging lub jeździć rowerem.
W tej atrakcyjnej okolicy Acciona Nieruchomości przygotowuje ostatni etap Osiedla Iskra. Do użytku zostaną oddane dwa budynki: pięcio- i sześciopiętrowy z pasażem handlowym na parterze. Osiedle jest strzeżone, a wewnętrzny dziedziniec dostępny tylko dla jego mieszkańców.

Dla swoich nowych klientów deweloper przygotował specjalną ofertę promocyjną. Wszystkie mieszkania o powierzchni do 80 mkw objęte są 5% rabatem, a mieszkania większe sprzedawane są z 10% zniżką. Na przykład przy zakupie największego mieszkania o powierzchni 136 mkw można oszczędzić 110 000 zł. Korzystając ze zniżki na mniejsze mieszkanie, np. dwupokojowe o metrażu 46 mkw, klient zyskuje 19 000 zł. Promocja trwa do końca października 2008 i obejmuje wszystkie dostępne lokale o metrażach od 44 do 136 mkw. Tarasy, balkony i ogródki są wliczone w cenę mieszkania. Atrakcyjna jest również cena oferowanych miejsc postojowych w garażu pod budynkami - za 28 000 zł można kupić dwa miejsca.

Iskra to nowoczesne i dobrze zlokalizowane osiedle w kwartale ulic Bora-Komorowskiego, Filedorfa, Jugosłowiańskiej i Kwiatkowskiego. Spacer nad Wisłę zajmuje mieszkańcom 2 minuty, a do Saskiej Kępy 10 minut. Bliskość trasy Łazienkowskiej, Wału Miedzeszyńskiego, Mostu Siekierkowskiego oraz dobrze rozwinięta komunikacja miejska pozwalają na dogodny i szybki dojazd do centrum Warszawy. W sąsiedztwie Iskry znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej takich jak: szkoły, przedszkola, przychodnie, basen, Centrum Handlowe Promenada.

autor: opracował: ak
zdjęcia: Acciona Nieruchomości

aktualizacja: 17.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.