Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Perłowa Wilda: nowa inwestycja mieszkaniowa w Poznaniu

tagi tematyczne deweloperzy Poznań Family House inwestycje mieszkaniowe inwestycje w Poznaniu mieszkania Poznań mieszkania Wilda nowa inwestycja mieszkaniowa w Poznaniu nowe osiedla Poznań Perłowa Wilda sprzedaż mieszkań Poznań
Perła, Poznań-Wilda
Perła, Poznań-Wilda

Przy ul. Kosińskiego w Poznaniu powstanie 7-kondygnacyjny budynek mieszkalny PERŁA. Jego inwestorem jest Spółka Family House. To już kolejny projekt tego dewelopera w tej części miasta. Nowa inwestycja powstanie w obrębie dzielnicy Wilda, w południowej części Poznania. Prace budowlane mają ruszyć jeszcze w tym roku. Natomiast termin realizacji zaplanowano na przełom 2011 i 2012 roku.

 

PERŁA to funkcjonalny budynek wielorodzinny, w którym znajdą się 94 mieszkania. Parter nieruchomości w całości został przeznaczony na lokale handlowo-usługowe. Deweloper przewidział także budowę podziemnej hali garażowej.
Prace budowlane mają ruszyć jeszcze w tym roku. Natomiast termin realizacji zaplanowano na przełom 2011/2012 roku.
– Od momentu kiedy po raz pierwszy zaprezentowaliśmy projekt PERŁY, odnotowujemy stałe zainteresowanie inwestycją. Wynika to przede wszystkim z atrakcyjnej lokalizacji i korzystnej ceny mieszkań. Co więcej klienci znają już nasze poprzednie inwestycje i mogą być pewni co do standardu wykończenia naszych lokali. W związku z tym, teraz kiedy rozpoczęliśmy już rezerwację mieszkań, jesteśmy spokojni, że każde z nich szybko znajdzie swojego właściciela – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House.

Poznań Wilda, mieszkania ma sprzedaż. Ogłoszenia >>

Nowa inwestycja komponuje się z otoczeniem, jednocześnie nadając mu nowoczesny wygląd. Oryginalna bryła budynku, przeszklenia oraz efektowna fasada, łączą w sobie dynamikę i elegancję.  – Główny korpus budynku z ceglanymi elementami ozdobiony został wykuszami (od strony północnej) i balkonami (od strony południowej). Oficyna zaprojektowana jest w formie białej kurtyny tak, aby zielone podwórza były jasne a wgląd do mieszkań chroniony – mówi Piotr Barełkowski, autor projektu. Ten jeden z najbardziej znanych poznańskich architektów, jest autorem m.in. takich obiektów jak Stary Browar czy Terminal Ławica. Dzięki kolejnej inwestycji, o ciekawym zamyśle architektonicznym, Wilda ma szansę nabrać nowego oblicza i charakteru.

Perła, Poznań-Wilda
Perła, Poznań-Wilda
fot.: Family House

PERŁA to nie pierwszy projekt Spółki w tej części Poznania. Przy ul. Roboczej, Family House pod koniec 2009 roku oddało do użytku kamienicę.
Lokale dostępne w PERLE spełniają wymogi rządowego programu Rodzina na swoim. Natomiast dzięki współpracy z wieloma bankami, klienci Family House mogą liczyć na preferencyjne warunki przy udzielaniu kredytu, niższe prowizje bankowe i opłaty za wycenę nieruchomości.

autor: Źródło: Family House

aktualizacja: 14.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.