Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Point House: nowa inwestycja przy warszawskich Wyścigach

tagi tematyczne deweloperzy Warszawa inwestycje mieszkaniowe mieszkania Mokotów mieszkania Służewiec mieszkania Wyścigi nowe mieszkania Warszawa nowe osiedla mieszkaniowe Warszawa Point House sprzedaż mieszkań Warszawa Unibep Unidevelopment
Point House
Point House

Unidevelopment rozpoczyna budowę nowych mieszkań na Mokotowie. Inwestycja jest zlokalizowana w sąsiedztwie Potoku Służewieckiego i toru wyścigów konnych

 

Point House zaprojektowano na planie trójkąta. Południowy bok inwestycji sąsiaduje z terenem Wyścigów Konnych, a wschodni z ulicą Pallutha. Pomiędzy dwoma skrzydłami budynku znajdzie się dziedziniec z placem zabaw oraz ogródki przynależne do parterowych mieszkań. Od strony zachodniej teren osiedla będzie w naturalny sposób zamknięty przez Potok Służewiecki. Wzdłuż potoku powstanie krajobrazowa alejka.
W inwestycji znajdzie się 236 mieszkań o podwyższonym standardzie wykończenia, 250 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz lokale usługowe. Podstawa budynku ma 7 kondygnacji, a urozmaiceniem bryły są dwie dominanty (11- i 15-kondygnacyjna). Wśród mieszkań najmniejsze ma 34 mkw., a największe 123 mkw., przy czym w ofercie przeważają lokale dwupokojowe. Ceny mieszkań zawierają się w przedziale od 7725 do 9793 zł za mkw.

Dwa pokoje na Mokotowie. Ogłoszenia sprzedaży

Prawie wszystkie mieszkania na piętrach mają loggię lub taras, a na parterze ogródki. W budynku zaplanowano dwupoziomowy parking podziemny. Elewację i powierzchnie wspólne ozdobią: naturalny kamień, drewno, szkło oraz uszlachetnione odmiany tynku. Powierzchnie wspólne – hole, klatki schodowe i recepcja o reprezentacyjnym charakterze, będą przestronne i eleganckie. Osiedle będzie monitorowane i chronione, a mieszkania wyposażone w videodomofony.

Przyjęte rozwiązania budowlane uwzględniają aspekt ochrony termicznej i akustycznej budynku, a także komfortu cieplnego, mieszkań. Inwestycja będzie wyposażona w wysokosprawną wentylację mechaniczną z higrosterowalnym systemem nawiewu świeżego powietrza oraz chroniący przed przegrzewaniem wnętrz system zewnętrznych żaluzji przeciwsłonecznych. W oknach lokali na parterze zostaną zamontowane szyby antywłamaniowe, a w wyższej dominancie, od 8 piętra będzie klimatyzacja.
Inwestycja została zaprojektowana przez pracownię AMP STUDIO.

autor: Źródło: EMPIRIUS

aktualizacja: 15.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.