Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Poniatowice Park - osiedle segmentów niedaleko Wrocławia

tagi tematyczne Amber Budownictwo deweloper Wrocław osiedle domów Poniatowice Park
Poniatowice Park - osiedle domów pod Wrocławiem
Poniatowice Park - osiedle domów pod Wrocławiem

Firma Amber Budownictwo planuje w 2012 roku zakończyć budowę osiedla Poniatowice Park, które docelowo ma składać się z 26 dwupoziomowych lokali mieszkalnych. Osiedle zlokalizowane jest 25 kilometrów od granic Wrocławia.

Obecnie na osiedlu znajduje się sześć segmentów bliźniaczych, a w 2012 roku wybudowanych zostanie kolejne siedem domów. Deweloper oferuje domy o powierzchni 130 mkw., w dwóch wariantach. Osiedle wyróżnia się wśród podobnych inwestycji nieszablonową architekturą i geometryczną harmonią, a nowoczesny styl łączy się z codzienną funkcjonalnością. Na parterze domów zaprojektowano komfortowy salon z aneksem jadalnym, obszerną kuchnię, toaletę połączoną z pralnią, hol, werandę i garaż. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, funkcjonalna łazienka i schowek, który może pełnić funkcję garderoby.

Poniatowice Park - osiedle domów pod Wrocławiem
Poniatowice Park - osiedle domów pod Wrocławiem
fot.: Royal Brand PR
Poniatowice Park - osiedle domów pod Wrocławiem
Poniatowice Park - osiedle domów pod Wrocławiem
fot.: Royal Brand PR

Przy budowie domów zastosowano tradycyjną technologię opartą na dobrej jakości materiałach ceramicznych. Segmenty mają również wszystkie instalacje – centralnego ogrzewania z kotłem gazowym, wodną, sanitarną oraz instalację elektryczną, internetową i odgromową. Oprócz tego deweloper proponuje sześć specjalnych pakietów dla osób, które chcą podwyższyć standard domu: od „komfort plus” oznaczający montaż odkurzaczy centralnych, przez pakiet „pro-energia” czy „salon z kominkiem”. Dzięki tym propozycjom można kształtować wnętrze według własnych potrzeb.

Zaletą osiedla jest m.in. duża ilość zieleni, plac zabaw oraz ustronne miejsce do grillowania. W najbliższej okolicy znajdują się: przedszkole, szkoła podstawowa, apteka, ośrodek zdrowia, sklepy spożywcze i przemysłowe, a także hala sportowa oraz PKS. Dojazd do głównych tras komunikacyjnych np. do drogi krajowej nr 8 zajmuje kilka minut. Dzięki temu codzienne dojazdy do Wrocławia czy oddalonej o parę kilometrów Oleśnicy nie są problemem.

Cena za segment bliźniaczy wraz z gruntem wynosi 350 tys. zł. A w pełni urządzony dom wzorcowy został objęty ofertą promocyjną i wystawiony na sprzedaż za ok. 300 tys. zł.

Dom w zabudowie bliźniaczej położony 10 km od centrum Wrocławia

Bardzo dobra lokalizacja, ciche i spokojne miejsce z dala od głównej drogi. Dom położony na osiedlu domów jednorodzinnych, działka o powierzchni ok. 400 m2 - zagospodarowana i ogrodzona (kostka brukowa, ogrodzenie z metaloplastyki i siatki).

autor: żródło: Agencja Royal Brand PR

aktualizacja: 30.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.