Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Północ Nieruchomości otwiera nowe placówki

tagi tematyczne Północ Nieruchomości

Północ Nieruchomości - właściciel m.in. ogólnopolskiej sieci biur nieruchomości działającej na zasadach franchisingu, kończąc pierwszy kwartał 2009 roku może się pochwalić kolejnymi sukcesami w postaci nowych placówek.

Rozwój sieci nabiera wyraźnego tempa i w każdym miesiącu pierwszego kwartału została uruchomiona nowa placówka w takich miastach jak: Wrocław, Łomża oraz Rzeszów. Spółka zgodnie z przyjętą strategią z ubiegłego roku cały czas inwestuje i konsekwentnie realizuje jej założenia, kładąc duży nacisk na rozwój sieci biur, w której każda placówka jest samodzielna, niezależna działa pod marką Północ i korzysta z know-how sieci. Obecnie sieć biur nieruchomości Północ liczy już 12 punktów obsługi klienta (w tym jeden własny). Firma jednocześnie informuje, iż od kilku miesięcy obserwuje znaczny wzrost liczby zapytań o zakup licencji. Świadczyć może o tym fakt, że i w tej branży coraz więcej podmiotów zaczyna dostrzegać siłę konsolidacji rynku i chęć działania pod sprawdzoną i uznaną już od 10 lat marką Północ. W efekcie, wkrótce nastąpi otwarcie kolejnych 3 lub 4 placówek i już są prowadzone zaawansowane rozmowy z kilkoma następnymi zainteresowanymi, reprezentującymi miasta pow. 50 tys. ludności. Spółka dostrzega coraz większe korzyści z debiutu giełdowego przeprowadzonego pod koniec 2007 roku, kiedy to jako pierwszy polski pośrednik została upubliczniona i jest notowana na giełdzie w Warszawie na platformie NewConnect. Jako Spółka transparentna jest przejrzysta dla kontrahentów i wiarygodna dla kolejnych Partnerów, dzięki czemu Partnerzy sieci odnotowują z każdym rokiem znacznie większą ilość transakcji niż biura spoza sieci.

autor: opracował: mz
źródło: PÓŁNOC Nieruchomości S.A.

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.