Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Powstanie drugi etap osiedla mieszkaniowego InCity

tagi tematyczne deweloperzy Warszawa InCity mieszkania Okam Capital osiedle mieszkaniowe
Osiedle mieszkaniowe InCity
Osiedle mieszkaniowe InCity

Spółka deweloperska Okam Capital rozpoczyna przedsprzedaż mieszkań drugiego etapu warszawskiego osiedla InCity. Do sprzedaży trafi kolejne 97 mieszkań. Budowa ruszy w styczniu 2013 roku.

W ofercie dewelopera są głównie mieszkania o najbardziej popularnych, niedużych metrażach – dwupokojowe o powierzchni około 40 mkw., a także większe 3- i 4-pokojowe. Łącznie powstanie 97 lokali o powierzchni od 37 do 95 mkw., które będzie można kupić w cenie od 7700 do 9750 zł brutto za mkw. W czasie przedsprzedaży deweloper zapewnia 5-procentowy rabat. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddany dwupoziomowy garaż, w którym jedno miejsce kosztuje 40000 zł. Ponadto powstaną dwa lokale usługowo-handlowe.
Odbiór mieszkań planowany jest na III kwartał 2014 roku.

Sprawdź też: nowe mieszkania w Warszawie >>

Osiedle mieszkaniowe InCity
Osiedle mieszkaniowe InCity
fot.: Okam Capital
Osiedle mieszkaniowe InCity
Osiedle mieszkaniowe InCity
fot.: Okam Capital

Osiedle mieszkaniowe InCity to 483 mieszkania, które powstają przy ulicy Siedmiogrodzkiej 1/3 w Warszawie (róg ulicy Karolkowej i Giełdowej). Inwestycja realizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie planowanej stacji II linii metra. Projekt zakłada budowę czterech budynków 8-kondygnacyjnych (I, II i IV etap – odpowiednio 164, 97 i 56 mieszkań), przy czym jeden z nich (III faza projektu – 166 mieszkań) będzie miał 17-kondygnacyjną dominantę o wysokości 55 metrów. Kontrakt na trzy pierwsze etapy jest realizowany przez UNIBEP S.A. Zakończenie budowy pierwszego etapu zaplanowano na czwarty kwartał 2013 roku, natomiast całość inwestycji ma powstać do końca 2017 roku. Oprócz mieszkań Okam Capital oferuje również 17 lokali usługowych. W InCity znajdzie się także dwupoziomowy parking samochodowy na 471 miejsc oraz recepcja. Na dziedzińcu powstanie ogródek i plac zabaw.
Inwestycja została zaprojektowana przez pracownię architektoniczną Grupa 5.

autor: Źródło: Kostrzewa PR

aktualizacja: 29.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnym



Na sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.