Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Poznaj mieszkaniowy Poznań. Oferty sprzedaży mieszkań w Poznaniu

tagi tematyczne ceny mieszkań mieszkania Poznań rynek wtórny
Poznań, mieszkanie przy ul. Jasna Rola. Nr oferty: 38900
Poznań, mieszkanie przy ul. Jasna Rola. Nr oferty: 38900

Poznańskie nieruchomości, podobnie jak zabudowę w innych polskich metropoliach, charakteryzuje różnorodność stylów. Można tu kupić stylowe mieszkanie w kamienicy, niewielki lokal w bloku z wielkiej płyty lub nowoczesne mieszkanie na nowym osiedlu.

 Wśród ofert sprzedaży domów znajdziemy tu zarówno standardowe bliźniaki z początku lat osiemdziesiątych, typowe szeregowce oraz przedwojenne kamienice, jak i nowoczesne domy czy rezydencje.
Bogata jest również oferta sprzedaży mieszkań. Na zainteresowanych czekają m.in. nowoczesne apartamenty na Chwaliszewie, lokale na Starym Mieście usytuowane w nowych, niskich budynkach wielorodzinnych oraz mieszkania w wysokościowcach na Nowym Mieście.

Spośród ogłoszeń prezentowanych w serwisie tuznajdziesz.pl wybraliśmy trzy wyjątkowe oferty sprzedaży mieszkań, zlokalizowanych w starych kamienicach. Ceny  przedstawionych nieruchomości oscylują w pobliżu 5 tysięcy złotych za metr kwadratowy.

W secesyjnej kamienicy przy Górnej Wildze
Dwupokojowe mieszkanie zajmujące powierzchnię 74 mkw. mieści się na trzecim piętrze 4-piętrowej, sukcesywnie remontowanej kamienicy. W lokalu również przeprowadzono generalny remont, zachowując jednak stare elementy architektury wnętrza (sztukaterię, wykusz, stolarkę drzwiową). Okna dużego pokoju usytuowane są od strony zachodniej, dzięki czemu można z nich podziwiać ładny widok na ulicę i kościół wildecki. Okna sypialni natomiast wychodzą na podwórze i piękną panoramę Rataj. Mieszkanie wyróżnia ciekawa kolorystyka ścian i oryginalne umeblowanie.
Ofertę prezentuje poznańskie biuro nieruchomości Budex.

Mansarda na Młyńskiej
Mieszkanie znajduje się na ostatnim, piątym piętrze budynku zlokalizowanego w ścisłym centrum Poznania. Powierzchnię ok. 86 mkw. zajmują 3 pokoje, łazienka, kuchnia i przedpokój. Kolorystyka wnętrz to biel i beż, które świetnie komponują się z drewnianymi meblami w pokoju i nowoczesnym wyposażeniem kuchni. Do lokalu przynależy pomieszczenie gospodarcze. Cena obejmuje zabudowę kuchni wraz ze sprzętem AGD, wyposażenie łazienki oraz szafę w przedpokoju.
Informacji o ofercie udziela biuro Home Broker.

Stylowe – w kamienicy z lat trzydziestych XX w.
Nietuzinkowe, ponad 100-metrowe mieszkanie, mieszczące się na parterze w budynku zlokalizowanym przy ul. Kasprzaka. W pokoju dziennym uwagę zwraca kominek i oryginalna, dekoracyjna wnęka w ścianie. Właściciele w ciekawy sposób pomalowali pomieszczenia: w jednym z pokoi są to niebieskie, zielone i szare poziome pasy, a w salonie złamany róż pasujący do koloru kanapy i foteli. Zaletą mieszkania jest bardzo duża łazienka z dwoma oknami i wanną wpuszczoną w podłogę. W lokalu przeprowadzono kapitalny remont oraz wymieniono wszystkie instalacje i okna.
Sprzedażą mieszkania zajmuje się agencja nieruchomości Handom.

autor: opracował: Agnieszka Karpińska
zdjęcia: Budex, Home Broker, Handom.

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.