Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Poznań: mieszkania w inwestycji Malta Nowa

tagi tematyczne deweloperzy Poznań Malta Nowa mieszkania Poznań UWI Inwestycje
Mieszkania w poznańskiej dzielnicy Rataje - osiedle Malta Nowa
Mieszkania w poznańskiej dzielnicy Rataje - osiedle Malta Nowa

Deweloper UWI Inwestycje realizuje przy ulicy Inflanckiej w Poznaniu osiedle mieszkaniowe liczące 184 mieszkania. Inwestycja Malta Nowa zlokalizowana jest w dzielnicy Rataje, w pobliżu jeziora Malta. Ceny mieszkań zaczynają się od 6 tys. zł.

 

Malta Nowa to kompleks trzech 8-kondygnacyjnych budynków ze wspólną halą garażową, w których deweloper oferuje mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe. Klienci zainteresowani większymi mieszkaniami będą mogli skorzystać z wariantu łączenia lokali w większe, nawet 5-pokojowe mieszkania. Najmniejsze mieszkanie ma 27,58 mkw., a największe 112,22 mkw. (opcja łączona). Aktualnie w ofercie dewelopera jest 98 mieszkań. Ceny lokali zaczynają się od 6 tys. zł. netto za metr kwadratowy. Inwestycja realizowana jest etapowo: mieszkańcy pierwszego budynku będą mogli wprowadzić się w maju 2012 roku, drugiego – w sierpniu, natomiast trzeciego – w październiku 2012 roku.

Zobacz także: dwupokojowe mieszkania w PoznaniuMieszkania w poznańskiej dzielnicy Rataje - osiedle Malta Nowa
Mieszkania w poznańskiej dzielnicy Rataje - osiedle Malta Nowa
fot.: Źródło: PR4you

Budynki osiedla Malta Nowa wkomponowano w istniejącą już zieleń wysoką. Inwestycja zlokalizowana jest na obrzeżach projektowanego parku Rataje, niedaleko terenów rekreacyjnych nad jeziorem Malta. W pobliżu znajduje się przedszkole, szkoła i przychodnia zdrowia. Mieszkańcy kompleksu Malta Nowa dzięki przebudowywanej obecnie linii tramwajowej będą mieli szybki dostęp zarówno do centrum miasta, jak i położonego niedaleko kompleksu handlowego na Franowie.

autor: Źródło: Agencja PR4You

aktualizacja: 30.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.