Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Poznań: Monday Development rozpoczyna inwestycję mieszkaniową przy Sokoła 21

tagi tematyczne deweloper Poznań inwestycja mieszkaniowa mieszkana Poznań Monday Development Sokoła 21
Inwestycja mieszkaniowa - Poznań, Sokoła 21
Inwestycja mieszkaniowa - Poznań, Sokoła 21

Deweloper rozpoczął przedsprzedaż mieszkań w nowej inwestycji mieszkaniowej, która realizowana jest w poznańskiej dzielnicy Sołacz. Kameralny budynek będzie wyróżniał się ciekawą, nowoczesną formą architektoniczną. W ofercie sprzedaży znajduje się 35 mieszkań o metrażach od 30 do 120 mkw.

Deweloper planuje rozpocząć budowę w listopadzie 2011 roku, a jej zakończenie nastąpi pod koniec 2012 roku. Realizacja projektu jest elementem strategii Monday Development, która zakłada budowę obiektów wyróżniających się w przestrzeni miejskiej nowoczesną architekturą.
W pięciokondygnacyjnym budynku powstanie 35 mieszkań – od kawalerek po dwupoziomowe mieszkania 4-pokojowe. W ofercie są lokale o metrażach od ok. 30 do 120 mkw. Cena metra kwadratowego mieszkań zawiera się w przedziale od 6 900 do 8 200 zł brutto. Na parterze, we frontowej części znajdą się lokale użytkowe. W podziemnej hali garażowej zaplanowano miejsca postojowe. Całkowita powierzchnia mieszkalno-usługowa budynku będzie wynosić  2000 mkw. Inwestycja powstanie na działce o powierzchni  1860 mkw.

Zobacz także: mieszkania na sprzedaż, Poznanań 

Inwestycja mieszkaniowa - Poznań, Sokoła 21
Inwestycja mieszkaniowa - Poznań, Sokoła 21
fot.: Perception PR
Inwestycja mieszkaniowa - Poznań, Sokoła 21
Inwestycja mieszkaniowa - Poznań, Sokoła 21
fot.: Perception PR

Kameralny budynek mieszkalny przy Sokoła 21 będzie wyróżniał się ciekawą formą architektoniczną i dbałością o detale. Zaprojektowano w nim dwa skrzydła połączone szklany łącznikiem. W części frontowej dla osiągnięcia oryginalnego efektu cofnięto z linii zabudowy dwie ostatnie kondygnacje oraz wyodrębniono parter jako część cokołową. Długą reprezentacyjną elewację harmonijnie będzie dzielił wprowadzony w jej środkowej części wykusz. Pozostała część budynku stanowi prostą, geometryczną kompozycję. Duże przeszklenia zapewnią mieszkańcom dobre nasłonecznienie i walory widokowe.

Mieszkania będą miały obszerne balkony, a na najwyższej kondygnacji znajdą się apartamenty z wyjściami na prywatne zielone tarasy na dachu. Do mieszkań zlokalizowanych na parterze od strony wschodniej będą należały przydomowe ogródki. Na wewnętrznym dziedzińcu zostanie zaaranżowany zielony skwer.

Inwestycja zlokalizowana jest przy spokojnej, jednokierunkowej ulicy, w pobliżu terenów zieleni –  Parku Sołackiego i Parku Wodziczki oraz terenów rekreacyjnych wokół jeziora Rusałka. Takie położenie zapewnia kameralność, a jednocześnie szybki dojazd do centrum miasta.  W pobliżu znajdują się liczne linie autobusowe i tramwajowe, a w zasięgu kilkuminutowego spaceru przebiega linia Poznańskiego Szybkiego Tramwaju. W rejonie inwestycji jest dobrze rozwinięta infrastruktura usługowa, znajdują się szkoły i przedszkola. 

- W rejonie Sołacza powstaje niewiele nowych mieszkań, a chętnych do zamieszkania w tej dzielnicy jest sporo. Większość powstających inwestycji ma charakter bardzo ekskluzywny, z cenami mocno przekraczającymi możliwości nawet dobrze sytuowanych Poznaniaków. Nasza inwestycja oferuje pewnego rodzaju alternatywę – nowoczesną, ciekawą architekturę oraz wygodne mieszkania w przystępnych cenach – tłumaczy Iwona Chmielewska, Marketing Manager Monday Development SA.

Projekt budynku został przygotowany przez pracownię architektoniczną Insomia.

autor: Źródło: Perception PR

aktualizacja: 30.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.