Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Poznań: osiedle Złotowska 51 oddane do użytku

tagi tematyczne deweloperzy Poznań Ewa i Stanisław Sipińscy inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu mieszkania Poznań nowe mieszkania w Poznaniu osiedle mieszkaniowe Poznań PBG Dom Poznań sprzedaż mieszkań Poznań Złotowska 51
Poznań, Złotowska 51
Poznań, Złotowska 51

Złotowska 51 to osiedle położone w zachodniej części Poznania, w dzielnicy Grunwald. Kompleks budynków wielorodzinnych został zaprojektowany przez Pracownię Architektoniczną Ewy i Stanisława Sipińskich. Inwestorem inwestycji jest firmaPBG DOM. Pierwsi mieszkańcy odebrali już klucze.

Złotowską 51 wyróżnia oryginalna architektura i kolorystyka. Budynek składa się z trzech dwupiętrowych bloków umiejscowionych na planie trójkąta. Dzięki tak pomyślanemu projektowi powstał dziedziniec, na terenie którego przewidziano plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Do dyspozycji kupujących deweloper oddał 61 mieszkań. W ofercie znajdują się lokale jedno-, dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 29 do 121 m2, podziemna hala garażowa oraz komórki lokatorskie. Inwestor zadbał również o infrastrukturę towarzyszącą inwestycji - powstały alejki spacerowe, ławki oraz oświetlenie.

- Inwestycję wyróżnia architektura. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane w ten sposób, by dostarczyć ich lokatorom maksimum komfortu. Dodatkowo budynek usytuowany jest na planie trójkąta, dzięki czemu w środku powstał dziedziniec. To idealne miejsce do spędzania wolnego czasu i odpoczynku. - powiedział Tomasz Hofman, prezes PBG DOM Sp. z o.o.

Ogłoszenia: mieszkania na sprzedaż, Poznań Grunwald

Poznań, Złotowska 51
Poznań, Złotowska 51
fot.: Passion PR

autor: Źródło: Passion Public Relations

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.