Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Zaułek Piątkowski - mieszkania w Poznaniu

tagi tematyczne mieszkania Poznań Nickel Development Zaułek Piątkowski
Poznański Zaułek
Poznański Zaułek

Nickel Development rozpoczął sprzedaż mieszkań w Zaułku Piątkowskim II. Inwestycja jest kontynuacją I etapu, wyróżnionego w 2006 roku jako najpiękniejszy budynek Poznania nagrodą im. Jana Baptysty Quadro.

W dwóch nowych budynkach będzie 39 mieszkań o metrażu od 30 do 132 mkw. W Zaułku znajdą się więc zarówno kawalerki, jak i duże mieszkania dwupoziomowe. W tych ostatnich na parterze zaplanowano miejsce na gabinet, pokój dzienny oraz kuchnię. Drugi poziom pozostaje do aranżacji klienta. Pod budynkami powstaną garaże. Mieszkania na parterze będą miały ogródki.

Bliźniacze bryły budynków będą wyróżniały się ciekawie zaprojektowanymi elewacjami o nietypowych podziałach i otworach okiennych, a także modernistyczną prostotą, smukłością linii i wysoką jakością wykończenia. Elewacje obu budynków zostaną wykończone drewnianymi elementami. Z tego samego surowca wykonane będą również okna i parapety.

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Piątkowskiej, w niewielkiej odległości od Galerii Pestka, Parku Sołackiego, Cytadeli i centrum handlowo-rozrywkowego Poznań Plaza. Ceny mieszkań w Zaułku Piątkowskim zaczynają się od 6.800 zł brutto za mkw. Autorem projektu jest Wojciech Marcinkowski. Sprzedaż lokali już trwa.

Ogłoszenia: mieszkania na sprzedaż w Poznaniu

autor: opracował: ak

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.