Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Pozwolenie na użytkowanie II etapu Capital Art Apartments i pozwolenie na budowę III etapu

tagi tematyczne apartamenty w Warszawie Atlas Estates Capital Art Apartments deweloper Warszawa mieszkania w Warszawie mieszkanie od dewelopera nowe inwestycje w warszawie nowe mieszkania w Warszawie nowe mieszkanie Wola Warszawa Wola
Nowe mieszkania - Capital Art Apartments
Nowe mieszkania - Capital Art Apartments

Atlas Estates zakończył II etap Capital Art Apartments w Warszawie. Dzięki otrzymanemu pozwoleniu na użytkowanie rozpoczęło się przekazywanie mieszkań ich właścicielom. Jednocześnie firma rozpoczyna III etap inwestycji.

III etap Capital Art Apartments to ostatnia część inwestycji przy ulicy Giełdowej 4. W ramach projektu planowana jest realizacja dwóch ośmiopiętrowych budynków D i E, w których zaprojektowano ok. 250 mieszkań oraz 12 lokali usługowo-biurowych. W ofercie znajdą się mieszkania od 1- do 4-pokojowych, o metrażu od 33 do 123 m2, w tym 10 penthouse’ów.

W strukturze projektu dominować będą lokale 2- i 3-pokojowe. Łączna powierzchnia użytkowa części mieszkalnej i handlowej będzie wynosić ok. 14.500 m2. III etap został zaprojektowany zgodnie z doświadczeniem jakie firma zdobyła przy powstawaniu I i II etapu inwestycji, aby w maksymalnym stopniu odpowiadał potrzebom i wymaganiom rynku.

Podobnie jak pozostała część inwestycji, również planowany etap należeć będzie do segmentu premium - w budynkach zostaną zainstalowane szybkobieżne windy, każde mieszkanie będzie wyposażone w drewniane okna. Projekt będzie w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pod inwestycją zaplanowano budowę parkingów podziemnych.

Atlas Estates rozpoczął prace nad projektem na warszawskiej Woli w 2006 roku. Od tego czasu, do użytku zostało oddanych 214 mieszkań z I etapu inwestycji Capital Art Apartments oraz 300 lokali z II etapu a także ok. 700 m2 lokali usługowych.

Obecnie w ofercie Capital Art Apartments znajdują się lokale z II etapu inwestycji. Dzięki dużej dynamice sprzedaży w 2009 roku, przedwstępne umowy obejmują już ponad 60% mieszkań. Średnia cena lokalu za metr kwadratowy w standardzie deweloperskim wynosi około 10 000 PLN brutto.
Do budynków, które właśnie otrzymały prawomocne pozwolenie na użytkowanie, pierwsi mieszkańcy wprowadzą się już w najbliższych miesiącach. Jednocześnie Atlas rozpocznie rozpoznawanie przychodów z przekazywanych mieszkań.

autor: Źródło: Lighthouse Consultants

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.