Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Praga Square. Nowa inwestycja Unidevelopment w Warszawie

tagi tematyczne budynek mieszkalny przy Goworowskiej budynek mieszkalny w Warszawie deweloperzy Warszawa inwestycje mieszkaniowe na warszawskim Bródnie mieszkania Bródno mieszkania Praga nowe osiedla Warszawa Praga Square Unidevelopment
Praga Square. Nowa inwestycja Unidevelopment w Warszawie
Praga Square. Nowa inwestycja Unidevelopment w Warszawie

Pod koniec maja br. na warszawskim Bródnie ruszy budowa kolejnej inwestycji mieszkaniowej firmy Unidevelopment  - Praga Square. Kameralny, czteropiętrowy budynek powstanie przy ulicy Goworowskiej. Inwestor ma już pozwolenie na rozpoczęcie prac budowlanych. Mają one potrwać do września 2012 roku.

W nowym, czteropiętrowym budynku przy ulicy Goworowskiej znajdzie się 11 mieszkań o powierzchniach od 48 do 144 metrów kwadratowych. Na parterze powstanie trzypokojowe mieszkanie z ponad 200-metrowym ogrodem oraz niewielki lokal usługowy. Na pierwszym, drugim i trzecim piętrze projekt przewiduje dwu- i trzypokojowe lokale. Natomiast na ostatniej kondygnacji powstaną dwa przestrzenne studia zantresolami. W podziemiach znajdzie się z kolei 14 miejsc parkingowych.

Zobacz także: mieszkania na warszawskim Targówku

Praga Square wyróżniać się będzie podwyższonym standardem wykończenia. Charakter budynku podkreśli m.in. granitowa posadzka w głównym wejściu i w holu windowym na parterze oraz drewniane okna. Właściwy klimat wewnątrz zapewni mechaniczna wentylacja wyposażona w rekuperatory, czyli urządzenia zapewniające wymianę ciepła pomiędzy powietrzem usuwanym z budynku, a świeżym, pobieranym z zewnątrz. Takie rozwiązanie zagwarantuje także dużą energooszczędność, a w konsekwencji zmniejszenie kosztów eksploatacji dla przyszłych właścicieli. Z zewnątrz budynek będzie charakteryzował się spokojną, elegancką stylistyką. Część dachu będzie miała zielone pokrycie.

Praga Square. Nowa inwestycja Unidevelopment w Warszawie
Praga Square. Nowa inwestycja Unidevelopment w Warszawie
fot.: Źródło: Made in PR

– Inwestycja skierowana jest do klientów o sprecyzowanych oczekiwaniach - osób poszukujących nowego mieszkania w okolicy zapewniającej dostęp do rozwiniętej infrastruktury miejskiej. Praga Square powstanie w zacisznym miejscu. Jednocześnie w bliskiej okolicy znajduje się m.in. kameralne, dwupoziomowe centrum handlowo-usługowe, wiele placówek medycznych czy też lokalne sklepy i punkty usługowe. Dla rodzin z dziećmi ważne jest, że przy pobliskiej ulicy Bartniczej znajdują się szkoły, a nieopodal są również dwa publiczne przedszkola. Doskonałym miejscem na rekreację jest 25-hektarowy Park Bródnowski. Są tu wydzielone place zabaw dla dzieci, boiska do koszykówki, siatkówki i piłki nożnej oraz ścieżki rowerowe – mówi Ewa Przeździecka z Unidevelopment.

Lokalizacja nowej inwestycji zapewni jej mieszkańcom możliwość szybkiego przemieszczenia się do innych części miasta. Na pobliskiej ulicy Rembielińskiej znajdują się przystanki, na których zatrzymuje się wiele linii autobusowych i tramwajowych, umożliwiających m.in. dotarcie do centrum Warszawy w czasie krótszym niż 30 minut. Klientów poruszających się samochodem ucieszy zapewne możliwość szybkiego przedostania się do osi komunikacyjnej przebiegającej ulicami Kondratowicza i Bazyliańską oraz mostów Grota-Roweckiego, Gdańskiego i Śląsko-Dąbrowskiego, którymi mogą dojechać na drugą stronę Wisły.

Unidevelopment Sp. z o.o. ma już pozwolenie na rozpoczęcie prac budowlanych przy ulicy Goworowskiej 1. Mają one potrwać od końca maja tego roku do września 2012.

autor: Źródło: Made in PR

aktualizacja: 08.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.