Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkania od Prestige w Ożarowie Mazowieckim

tagi tematyczne Ożarów Mazowiecki Prestige Zen Garden
Prestige w Ożarowie Mazowieckim
Prestige w Ożarowie Mazowieckim

Warszawski deweloper Prestige otrzymał pozwolenie na budowę osiedla Zen Garden. Mieszkania o powierzchni od 54 do 130 mkw. można nabyć w cenie od 7900 zł za metr kwadratowy.

Zen Garden to nowa inwestycja warszawskiego dewelopera Prestige, która powstanie w Ożarowie Mazowieckim. Komfortowe osiedle zostało starannie zaprojektowane, tak aby ułatwić jego mieszkańcom wyciszenie i relaks.

Na 1,5-hektarowej działce powstanie dziewięć kameralnych budynków w niskiej trzykondygnacyjnej zabudowie. Łącznie do użytku zostanie oddanych ponad 100 przestronnych mieszkań. Każdy z budynków wyposażony będzie w windę. Znaczną część osiedla zajmie zieleń, ścieżki do biegania i plac zabaw. Uzupełnieniem całości będą miejsca rekreacyjno-sportowe.

Projektowane mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 54 do 130 mkw. można nabyć w cenie od 7900 zł za metr kwadratowy. Rozpoczęcie budowy zaplanowano na drugi kwartał bieżącego roku. Inwestycja realizowana będzie w trzech etapach, planowany termin zakończenia I etapu to koniec 2009 r.

Ogłoszenia: mieszkania na sprzedaż, Ożarów Mazowiecki

autor: opracował: as
zdjęcia: Prestige

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.