Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Prestiż i wygoda – mieszkanie na Mokotowie

tagi tematyczne ceny mieszkań mieszkania Mokotów mieszkania Warszawa mieszkanie na Mokotowie Mokotów rynek wtórny
Warszawa, Mokotów

Mieszkanie na Mokotowie to marzenie wielu osób poszukujących własnego M w stolicy. Mokotów jest prestiżową dzielnicą Warszawy. Wiele tu pięknych kamienic, wspaniałych willi i przedwojennych budynków mieszkalnych. To też dość cichy rejon miasta, zielony dzięki skwerom i parkom. Blisko stąd do centrum, a świetną komunikację zapewnia metro oraz wiele linii tramwajowych.

Mieszkanie na Mokotowie tak Dolnym, jak Górnym, wiąże się z dużym prestiżem. Jest to dzielnica zielona – dużo tu parków miejskich - najbardziej znane to Pole Mokotowskie, ale jest też m.in. park Arkadia, Morskie Oko, Dreszera i Sielecki. Jest tu też sporo zbiorników wodnych, zwłaszcza w dolinie Wisły. Największe z nich to Jeziorko Czerniakowskie, które należy do miejskich rezerwatów przyrody. W okresie zimowym największą rozrywkę stanowi tor łyżwiarski Stegny.

Zabudowa Mokotowa jest bardzo zróżnicowana. Znajdziemy tu wielkie socjalistyczne blokowiska, ale jest tu także mnóstwo przepięknych willi, przedwojennych kamienic czy tuż powojennych monumentalnych budynków mieszkalnych. To tu znajdziemy najwięcej luksusowych apartamentowców. Ponadto osoby mieszkające na Mokotowie nie mogą uskarżać się na brak centrów handlowych, czy dostępu do kultury. Tu mieszczą się siedziby wielkich telewizji TVP i TVN, Polskiego Radia, renomowanych uczelni.

Mokotów ma też doskonałą infrastrukturę – szkoły, przedszkola, centra handlowe itd. Wśród zieleni powstają nowoczesne inwestycje. Można tu znaleźć piękne mieszkania, wykończone z dbałością o szczegóły i z użyciem doskonałych jakościowo materiałów.

Mieszkania na Mokotowie nie są tanie. Cena metra kwadratowego zawiera się w przedziale od 5600 do nawet 30 000 zł za m2.

autor: red. tuznajdziesz.pl

aktualizacja: 09.04.2014

Polecane artykuły
Ile czasu trwa sprzedaż mieszkania w Warszawie?
Skrócił się czas oczekiwania na sprzedaż mieszkania w Warszawie - w marcu i kwietniu na...
Mini ogród na balkonie
Polacy kochają ogrody, ale nie każdy może sobie pozwolić na zakup domu czy mieszkania z...
Najmniejsze mieszkania w Polsce. Metraż poniżej 20 mkw.
Jak małe może być mieszkanie? Okazuje się, że nawet na 11 metrach kwadratowych można...
Lake House Zegrze – apartamenty nad Jeziorem Zegrzyńskim
Deweloper Eko-Park wybuduje pod Warszawą, nad Jeziorem Zegrzyńskim, luksusowe...

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.