Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Projekt Sakura: Ronson rozpoczął budowę mieszkań na warszawskim Mokotowie

tagi tematyczne deweloperzy mazowieckie deweloperzy Warszawa inwestycje mieszkaniowe Kłobucka mieszkania mieszkania Mokotów nowe mieszkania Mokotów nowe osiedla Warszawa Ronson Development Sakura sprzedaż mieszkań Warszawa
Sakura - mieszkania w sąsiedztwie toru wyścigów konnych na Mokotowie w Warszawie
Sakura - mieszkania w sąsiedztwie toru wyścigów konnych na Mokotowie w Warszawie

Rozpoczęły się prace budowlane na terenie projektu Sakura realizowanego przez Ronson Development na warszawskim Mokotowie. Do końca października ceny mieszkań w Sakurze zostały obniżone o 7% i zaczynają się od 7900 zł za mkw. brutto.

W sobotę, 23 października, podczas Dnia Otwartego wszyscy zainteresowani będą mieli okazję przyjrzeć się inwestycji z bliska.

- Wraz z rozpoczęciem prac budowlanych w Sakurze przygotowaliśmy wyjątkową ofertę na mieszkania w tym projekcie, dzięki czemu kupujący mogą zaoszczędzić nawet 51 tys. zł. Z naszych analiz wynika, że nowa oferta jest jedną z najatrakcyjniejszych w okolicy pod względem stosunku ceny do standardu wykonania inwestycji – mówi Andrzej Gutowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Ronson Development.

Wewnątrz osiedla zlokalizowanego przy ul. Kłobuckiej na Mokotowie Ronson wybuduje ogród w stylu japońskim o powierzchni 2300 mkw, w którym znajdą się pergole, małe fontanny oraz bujna zieleń. Dużą zaletą projektu jest również bliskość warszawskich Wyścigów i Pól Mokotowskich.

Sakura: mieszkania na warszawskim Mokotowie
Sakura
fot.: Źródło: NBS Communications

W I etapie inwestycji powstanie jeden 10-piętrowy budynek, w skład którego wejdzie 99 mieszkań, 9 lokali usługowych na parterze oraz 11 lokali biurowych na pierwszym piętrze. Mieszkania będą miały popularne rozkłady o powierzchni od 51 do 85 mkw. Każdy z lokali będzie wyposażony w balkon, taras lub przeszkloną werandę oraz duże drewniane okna.
Generalnym Wykonawcą inwestycji jest Hochtief Polska, a zakończenie prac budowlanych planowane jest na kwiecień 2012 r.

autor: Źródło: NBS Communications

aktualizacja: 09.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.