Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Przy Ratuszu: nowa inwestycja na warszawskim Bemowie

tagi tematyczne deweloperzy Warszawa Dom Development inwestycje mieszkaniowe mieszkania Bemowo mieszkania Górczewska nowe mieszkania Warszawa nowe osiedla mieszkaniowe Warszawa Przy Ratuszu sprzedaż mieszkań Warszawa
Przy Ratuszu, Warszawa Bemowo
Przy Ratuszu, Warszawa Bemowo

Dom Development rozpoczął budowę oraz sprzedaż mieszkań na osiedlu Przy Ratuszu, zlokalizowanym przy ul. Górczewskiej 228 na warszawskim Bemowie.

Budynki zaprojektowano w prostym, modernistycznym stylu, z przeszkleniami elewacji. Wysokości bloków: od IV do VIII kondygnacji. Łącznie na osiedlu powstanie 465 mieszkań o średniej powierzchni ok. 51 mkw. Najmniejsze, jednopokojowe mieszkanie będzie miało powierzchnię 28,9 mkw., a największe, czteropokojowe 81,3 mkw. Blisko 79% wszystkich mieszkań w tej inwestycji to lokale jedno- i trzypokojowe. Przedział cenowy będzie kształtował się od 6320 do 8750 zł za mkw. Większość mieszkań dostępnych jest w programie Rodzina na swoim.

Mieszkania, Warszawa Wola. Ogłoszenia sprzedaży

Pod inwestycją znajdzie się hala garażowa na 458 miejsc postojowych. Cena miejsca garażowego to 29000 zł, miejsce ze schowkiem 32000 zł,  garaż rodzinny 48000 zł, garaż rodzinny ze schowkiem 51000 zł. Na terenie osiedla do dyspozycji mieszkańców powstaną również miejsca postojowe naziemne. Dodatkowo w hali garażowej oraz na piętrach zaplanowano ogółem 97 komórek lokatorskich cenie 6000 zł. Na parterze znajdą się lokale usługowe.

Autorem projektu Osiedla Przy Ratuszu jest pracownia Mojka Sojka Architekci.

Planowane zakończenie inwestycji to II kwartał 2012 roku.

Przy Ratuszu, Warszawa Bemowo
Przy Ratuszu, Warszawa Bemowo
fot.: Źródło: M+G
Przy Ratuszu, Warszawa Bemowo
Przy Ratuszu, Warszawa Bemowo
fot.: Źródło: M+G

autor: Źródło: M+G

aktualizacja: 15.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.