Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Wrocław: Echo Investment wybuduje apartamentowiec

tagi tematyczne apartamenty wrocław Echo Investment echo Wrocław mieszkania wrocław śródmieście nowe mieszkania Wrocław nowe osiedla Wrocław osiedle Wrocław Przy Słowiańskim Wzgórzu sprzedaż mieszkań Wrocław Wrocław
Przy Słowiańskim Wzgórzu
Przy Słowiańskim Wzgórzu

Spółka Echo Investment rozpoczęła budowę nowoczesnego budynku apartamentowego Przy Słowiańskim Wzgórzu we Wrocławiu przy ul. Jedności Narodowej.

 Przy Słowiańskim Wzgórzu to zespół mieszkaniowy o zróżnicowanej wysokościowo (od 7 do 12 kondygnacji) i kolorystycznie architekturze. Na terenie kompleksu przewidziano dziedziniec, tereny zieleni i plac zabaw.

Projekt budynku został wykonany przez architektów z APA Kuryłowicz & Associates.

Architekt Arkadiusz Chamielec, jeden z autorów koncepcji: - Z przyjemnością podjęliśmy się zadania zaprojektowania "premierowej" wrocławskiej inwestycji mieszkaniowej dla firmy Echo. W trakcie pracy nad koncepcją zwracaliśmy szczególną uwagę  na to aby stworzyć obiekt  wpisujący się w otaczającą tkankę miejską i stworzyć wrażenie zabudowy typowego dla miast ciągu kamienic oraz kwartałowej zabudowy. Od ul.Jedności Narodowej elewacja podzielona jest na zróżnicowane materiałowo segmenty obłożone m.in. cegłą, wapieniem i piaskowcem. Wnętrze dziedzińca powtarza w niektórych fragmentach ten zabieg, a starannie zaplanowana zieleń oraz plac zabaw dla dzieci pozwoli odetchnąć w ciszy i spokoju od otaczającego zgiełku miasta. Nierównomierne rozłożenie balkonów i loggii podkreśla współczesny rodowód budynku, a przemyślany i funkcjonalny rozkład mieszkań gwarantują wygodne życie i łatwość w aranżacji.

Przy Słowiańskim Wzgórzu
Wrocław, osiedle "Przy Słowiańskim Wzgórzu"

W ofercie „Przy Słowiańskim Wzgórzu” znajduje się 197 mieszkań, od jedno- do pięciopokojowych o powierzchni od 41 do 97 mkw. Każdy z lokali ma balkon, taras lub loggię. Klienci poszukujący większego metrażu będą mogli skorzystać z opcji łączenia mieszkań. Na parterze znajdą się lokale użytkowe o powierzchni od 51 do 124 mkw. z wejściami z poziomu ulicy. W podziemiu budynku zaprojektowano dwupoziomowy parking liczący 211 miejsc postojowych.

W budynku zastosowany będzie nowoczesny monitoringu i system kontroli dostępu. Mieszkańcy przez wideofony będą mogli kontaktować się z odwiedzającymi, a dostęp do parkingu nadzorowany będzie przez system telewizji przemysłowej.

Ceny mieszkań zaczynają się od około 5 800 zł/mkw. brutto. Koszt miejsca postojowego to około 26 750 zł brutto, natomiast pomieszczenia gospodarczego około 2 140 zł/mkw. brutto.

Mieszkania Wrocław, oferty sprzedaży

Inwestycja przy ul. Jedności Narodowej to pierwszy we Wrocławiu projekt mieszkaniowy Echo Investment. Spółka dotychczas realizowała inwestycje apartamentowe w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Szczecinie i Kielcach.

Generalnym wykonawcą zespołu jest Eiffage Budownictwo Mitex SA.

Realizacja obiektu rozpoczęła się w lipcu 2010 roku, natomiast planowanym terminem jej zakończenia jest II połowa 2012 roku.
Wartość realizacji inwestycji przekracza 40 milionów PLN.

Wrocław, osiedle
Wrocław, osiedle "Przy Słowiańskim Wzgórzu"
Wrocław, osiedle
Wrocław, osiedle "Przy Słowiańskim Wzgórzu"

autor: Źródło: Echo Investment

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.