Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkania w Warszawie - Słoneczne Przedmieście Włodarzewskiej

tagi tematyczne Słoneczne Przedmieście Warszawa Włodarzewska
"Słoneczne Przedmieście" Włodarzewskiej
"Słoneczne Przedmieście" Włodarzewskiej

Włodarzewska S.A. rozpoczyna budowę kolejnego osiedla. Mieszkania w ramach inwestycji Słoneczne Przedmieście powstaną na warszawskim Tarchominie.

Kompleks mieszkaniowy zlokalizowany będzie przy Strumykowej niedaleko ulicy Mehoffera. W bliskim sąsiedztwie inwestycji istnieje już dobrze rozwinięta infrastruktura miejska (przedszkola, szkoły, sklepy). W pobliżu znajdują się nadwiślańskie tereny zielone, a także węzły komunikacyjne.
Słoneczne Przedmieście będzie zamkniętym, chronionym osiedlem, składającym się z trzech budynków: jednego dwupiętrowego i dwóch trzypiętrowych. Znajdą się w nich 162 mieszkania. Będą to lokale jedno- i dwupoziomowe o powierzchni od 27 do 110 mkw. Deweloper - Włodarzewska S.A. -  oferuje 74 mieszkania dwupokojowe, 49 trzypokojowych, 15 czteropokojowych i 2 pięciopokojowe.

Do mieszkań będą przynależały balkony i loggie, przewidziano również lokale z tarasami (o powierzchni do 57 mkw.) mieszczącymi się na dachach domów. Zaplanowano dwa rodzaje kuchni: aneksy i kuchnie zamknięte. Wewnątrz „Słonecznego Przedmieścia” powstanie duży plac zabaw dla dzieci. Parter jednego z budynków (ok. 1000 mkw.) deweloper przeznaczył na lokale handlowo-usługowe.
Cena za metr kształtować się będzie w przedziale od 5700 do 7200 PLN brutto, a koszt miejsca parkingowego wyniesie 24 400 PLN brutto.
Przewidywany termin realizacji Osiedla „Słoneczne Przedmieście” to IV kwartał 2009 roku.

autor: opracował: ak

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.