Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Rabat na pociechę. Tańsze mieszkania dla rodzin z dziećmi

tagi tematyczne Acciona Nieruchomości mieszkania Warszawa Osiedle Iskra Osiedle Leśne
Rabat na pociechę
Rabat na pociechę

Pod hasłem "U nas Dzień Dziecka trwa cały miesiąc" firma Acciona Nieruchomości Sp. z o.o. rozpoczęła nową kampanię promocyjną.

Wszyscy klienci, którzy kupią mieszkanie w okresie od 1 do 30 czerwca, otrzymają rabat w wysokości 2% wartości mieszkania na każde dziecko w wieku do 18 lat. Maksymalna zniżka może wynieść 6%, a warunkiem jej otrzymania jest dostarczenie do biura sprzedaży odpisu skróconego aktu urodzenia dziecka. Promocja dotyczy inwestycji Osiedle Leśne etap V na Bemowie i Osiedle Iskra etap III/II na Gocławiu.

Osiedle Leśne zlokalizowane jest w zielonej części warszawskiego Bemowa, pomiędzy ulicami Księcia Bolesława, Widawską i Obrońców Tobruku, w bezpośrednim sąsiedztwie XIX-wiecznego Fortu Bema. W V etapie powstają mieszkania i apartamenty zróżnicowane pod względem powierzchni i sposobu aranżacji. Do każdego mieszkania przewidziano miejsce postojowe w garażu podziemnym. Otoczenie Osiedla Leśnego to zielone tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe oraz pełna infrastruktura miejska: przedszkola, szkoły, basen oraz centrum handlowe z multipleksem.


Osiedle Iskra powstaje na Gocławiu, w dzielnicy chętnie wybieranej przez młodych ludzi, przede wszystkim z uwagi na bardzo dobre skomunikowanie z centrum miasta (Trasa Łazienkowska, Trasa Siekierkowska, w przyszłości także druga linia metra). W kwartale ulic Bora-Komorowskiego, Fieldorfa, Jugosłowiańskiej i Kwiatkowskiego realizowany jest kolejny, III etap inwestycji ze 145 mieszkaniami. Do listopada 2009 roku staną tam dwa bloki – cztero- i pięciopiętrowy. Będą one przylegać do czternastopiętrowego wieżowca. Budynki utworzą zamknięty, zielony dziedziniec. Na parterze zaprojektowano strefę handlowo-usługową, która uzupełnia bogatą infrastrukturę pobliskiej okolicy (Tesco, punkty gastronomiczne, banki, przychodnie, apteki, szkoły i przedszkola, Centrum Handlowe Promenada).

autor: opracował: ak

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.