Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Kupujemy mieszkanie w Radomiu. Jakie są ceny mieszkań w tym mieście?

tagi tematyczne ceny mieszkań deweloperzy mazowieckie Radom rynek wtórny wielka płyta
Bloki na osiedlu Ustronie, Radom
Bloki na osiedlu Ustronie, Radom

Podaż mieszkań w Radomiu jest wysoka, ale na sprzedaż wystawiane są głównie mieszkania w wielkiej płycie. Można je nabyć już za około 2200 zł za metr. Ceny mieszkań w nowych projektach zaczynają się od około 3000 zł za m2

Radom - zakup mieszkania używanego
Najwięcej ogłoszeń z rynku wtórnego w Radomiu dotyczy mieszkań 3-pokojowych, położonych w blokach wybudowanych w czasach panowania wielkiej płyty – od 1970 do 1989 roku. Takie mieszkania oferowane są np. na osiedlach Ustronie, Borki, Gołubiów, Michałów, a można je kupić już za około 2200 zł za m2. A więc trzypokojowy lokal o powierzchni 55 m2 kosztuje, według cen ofertowych, 121 tys. zł. Natomiast cena metra kwadratowego niedużych mieszkań 1- i dwupokojowych jest wprawdzie nieco wyższa, ale przy małych metrażach, na zakup trzeba przeznaczyć nie więcej niż 100 tys. złotych. 

Ceny mieszkań w nowym budownictwie wahają się od 2600 do ok. 4000 zł/m2, choć na rynek sporadycznie trafiają też mieszkania droższe - usytuowane w najnowszych apartamentowcach przy Paderewskiego, Sempołowskiej, Młynarskiej i urządzone w wysokim standardzie.

Najtańsze mieszkania w Radomiu znajdują się w budynkach przedwojennych np. w kamienicy przy Malczewskiego czy Wyszyńskiego ceny sprzedaży oscylują wokół 1000 zł/m2. Jednak lokale w kamienicach bardzo rzadko trafiają na rynek, a te które pojawiają się w bazach radomskich pośredników, zwykle wymagają remontów.

Najnowsze ogłoszenia sprzedaży: mieszkania w Radomiu

 

Bloki na osiedlu Ustronie, Radom
Bloki na osiedlu Ustronie, Radom
fot.: google street view
Kamienice przy ul. Piłsudskiego w Radomiu
Kamienice przy ul. Piłsudskiego w Radomiu
fot.: google street view

Propozycje deweloperów w Radomiu
Osiedle Etiuda przy ulicy Zbrowskiego w dzielnicy Gołębiów I. Inwestycja realizowana jest etapowo - docelowo powstanie siedem bloków. Deweloper sprzedaje mieszkania o metrażach od 30 do 76 m2. Każde mieszkanie ma loggię, a mieszkania na parterze tarasy z ogródkami. Osiedle realizuje Intersol Deweloper.

Radomskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego oferuje mieszkania na nowych osiedlach przy Radomskiego i Rapackiego. Dostępne są metraże od 35 do 84 m2. Budynki zostaną wyposażone w logotermę, a każde mieszkanie będzie miało indywidualną klimatyzację. Osiedla będą ogrodzone, zaplanowano miejsca parkingowe oraz plac zabaw.

Sun Garden – budynek mieszkalno-usługowy przy Radomskiego 5, w którym zaplanowano 48 mieszkań o metrażach od 26 do 125 m2, każde z loggią lub tarasem. Inwestycja firmy Country Homes.

Stary Ogród przy Okulickiego 9 – mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach od 34 do 168 m2, z możliwością łączenia lokali. W budynku będzie garaż podziemny, recepcja i całodobowa ochrona.

Willa Radomiła – inwestycja realizowana w dzielnicy Zamłynie przy ulicy Klonowica. W czteropiętrowym budynku będzie 35 lokali, a także podziemne miejsca garażowe i komórki. Każde mieszkanie będzie miało balkon lub ogródek, a mieszkania na ostatniej kondygnacji - tarasy z miejscem ma grill. W większości mieszkań istnieje możliwość wydzielenia osobnej kuchni. Osiedle buduje spółka Ra-DOM.

autor: red. tuznajdziesz.pl

aktualizacja: 08.07.2014

Polecane artykuły
W Kielcach najbardziej popularne są mieszkania kompaktowe
Na rynku mieszkaniowym w Kielcach oferowane są przede wszystkim mieszkania z segmentu...
Mieszkania do wynajęcia. Ile kosztuje wynajęcie mieszkania?
Połowa wakacji, to czas kiedy wzrasta zainteresowanie mieszkaniami do wynajęcia....
W Częstochowie można kupić mieszkanie już za 1000 zł za mkw.
Ceny mieszkań w Częstochowie są zróżnicowane i zależą od lokalizacji i standardu...
Szanse na kredyt hipoteczny przy umowie na czas określony
Umowa o pracę na czas określony daje możliwość uzyskania kredytu hipotecznego niemal w...

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.