Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Rajd rowerowy, bilety na EURO, mieszkania bez VAT – tak deweloperzy zachęcają do zakupu mieszkania

tagi tematyczne deweloper deweloperzy inwestycje mieszkaniowe nowe mieszkania promocje deweloperów zakup mieszkania
Rajd rowerowy Amber
Rajd rowerowy Amber

Podaż mieszkań jest wysoka, a konkurencja na rynku mieszkaniowym bardzo duża. Rabat już nie wystarczy by zainteresować klienta inwestycją i zakupem mieszkania. Deweloperzy obmyślają więc coraz nowsze sposoby promowania swoich inwestycji.

Deweloper Amber organizował rajd rowerowy
Impreza odbyła się w niedzielę 24 czerwca na terenie inwestycji Małe Błonia w Szczecinie. Trasa prowadziła przez Wzgórza Warszewskie i zakończyła się na szczecińskiej „Gubałówce”. Udział w imprezie był bezpłatny. Uczestnicy mogli wygrać wiele atrakcyjnych nagród, między innymi wysokiej klasy rower.

Rajd rowerowy zorganizował deweloper Amber
Rajd rowerowy zorganizował deweloper Amber
fot.: Amber
Rajd rowerowy zorganizował deweloper Amber
Rajd rowerowy zorganizował deweloper Amber
fot.: Amber

Laor Development przygotował wakacyjną promocję „Latem dostaniesz więcej”
Przy zakupie mieszkań 3-, 4- i 5-pokojowych w inwestycji Rezydencja Eliza, deweloper oferuje rabaty w wysokości od 50 do 125 tys. zł. Otrzymany upust klient może przeznaczyć na wykończenie mieszkania. Promocja trwa do 15 sierpnia 2012 r.

Activ Investment sprzedaje mieszkania bez VAT
Deweloper przygotował ofertę specjalną przy zakupie mieszkań w inwestycji Cztery Wieże. Ceny mieszkań pomniejszone są o podatek VAT. Promocja jest ograniczona czasowo.

Wawel Service rozdawał bilety na EURO 2012
Dla osób, które zdecydowały się na zakup mieszkania w terminie od 5 do 11 czerwca deweloper miał bilety na mecz Polska – Rosja. Wawel Service organizuje także szereg wydarzeń, które mają na celu nie tylko promocję własnej marki i inwestycji, ale także propagowanie sportu i zdrowia. Deweloper organizuje zawody rowerowe, narciarske i wspiera młodych sportowców.

Unidevelopment zorganizował dzień dziecka
Deweloperzy chętnie organizują dni otwarte inwestycji w połączeniu z imprezą dla dzieci. Unidevelopment przygotował np. słodki i kolorowy weekend z okazji dnia dziecka. Atrakcje dla dzieci były połączone z promocjami dla rodziców, którzy przy podpisaniu umowy zakupu mieszkania mogli otrzymać zwrot kosztów zakupu mebli dziecięcych o wartości do 10 000 tys. zł.

autor: red. Tuznajdziesz.pl

aktualizacja: 29.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.