Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Rekreacyjne działki na sprzedaż

tagi tematyczne , Agencja Obrotu Nieruchomościami NORD Biuro Obrotu Nieruchomościami Beskidy Działki letniskowe działki rekreacyjne ILS Nieruchomości Stare Kaleńsko Sucha Rzeczka Szczawa
pojezierze drawskie3
pojezierze drawskie3

Coraz więcej osób rozważa zakup nieruchomości o przeznaczeniu rekreacyjnym. Największym zainteresowaniem cieszą się działki letniskowe zlokalizowane w miejscowościach nadmorskich, górskich i nad jeziorami.

Poniżej przedstawiamy trzy oferty sprzedaży działek rekreacyjnych pochodzące z serwisu tuznajdziesz.pl

Na Pojezierzu Suwalsko-Augustowskim
Sucha Rzeczka to letniskowa miejscowość zlokalizowana w Puszczy Augustowskiej. Przeznaczona na sprzedaż działka jest malowniczo położona wśród lasów, w niewielkiej odległości od Kanału Augustowskiego i jeziora Serwy. Nieruchomość zajmuje powierzchnię 994 mkw. i można ją powiększyć ponieważ sąsiednie działki również znajdują się w sprzedaży. Cena 49.700 PLN. Informacji o ofercie udziela Agencja Obrotu Nieruchomościami NORD.

Nord1
Nord2

Z widokiem na góry
Działka rekreacyjna o powierzchni 1500 mkw., zlokalizowana w malowniczo położonej wsi Szczawa, na pograniczu Gorców i Beskidu Wyspowego. Zalety okolicy to piękny widok na góry, łagodny mikroklimat, źródła mineralne, rzeka Kamienica oraz trasa narciarska. Nieruchomość znajduje się około 1 km od centrum miejscowości, wysoko, nad lewym brzegiem Kamienicy. Teren działki jest lekko nachylony w kierunku południowym. Cena za metr kwadratowy wynosi 50 zł. Więcej informacji o ofercie można uzyskać w Biurze Obrotu Nieruchomościami „Beskidy” .

 

autor: Oprac. Agnieszka Karpińska

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.