Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Rezydencja na Pomorzu w Suchyn Dworze

tagi tematyczne Gdynia rezydencje luksusowe domy TS Invest
Rezydencja na Pomorzu
Rezydencja na Pomorzu

Marbella, Carmen, Alhambra, Gibraltar, El Presidente oraz Il Sonore to 6 z 49 ekskluzywnych rezydencji, które oddano już do użytku w Suchym Dworze, na północnych obrzeżach Gdyni. Wkrótce do kilku z nich wprowadzą się pierwsi mieszkańcy.

Pierwszy etap budowy, który został zakończony w lipcu 2008 r., sfinansowano z kapitału inwestora, nie zaś jak zazwyczaj – z zaliczek osób kupujących. Wraz z zakończeniem pierwszego etapu oddano do użytku pełną infrastrukturę podziemną i drogową, trawniki w pasach drogowych oraz elektroniczną ochronę. Cały teren kompleksu Tesoro Ivory Residences, w sumie 37 ha, został ogrodzony oraz wyposażony w media. Każdą z rezydencji otacza ogród. Z myślą o pierwszych mieszkańcach już teraz zagospodarowano centralnie położony park, zajmujący powierzchnię ponad 4 ha. Architekci krajobrazu postanowili odtworzyć w nim angielski styl. Dlatego można tu odnaleźć kompozycje roślinne o niespotykanych barwach i zapachach. Zróżnicowane ukształtowanie terenu umożliwiło naturalne wkomponowanie stawu, kameralnych alejek i skwerków. W centrum parku roztacza się widok na błękitną taflę stawu, o łącznej powierzchni 3,8 tys. mkw.

Rezydencje o metrażu 530-1000 mkw. położone są na działkach o powierzchni do 8 000 mkw. Kompleks cechuje spójny styl inspirowany polską i europejską architekturą XVIII-XIX w. Projektanci zadbali o takie szczegóły jak dach z łupka kamiennego czy miedzianej blachy, cokoły i parapety z kamienia naturalnego oraz drewniane, antywłamaniowe okna. Z myślą o wygodzie zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, jak np. podgrzewane schody wejściowe. Consierge dostarczy najnowszą prasę i świeże pieczywo oraz zarezerwuje bilety na ciekawy spektakl teatralny. Pomoże także w organizacji przyjęcia i wezwie lekarza.

Elitarne osiedle z widokiem na Zatokę Pucką i Mierzeję Helską, usytuowane jest w najwyżej położonej części Kępy Oksywskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch parków krajobrazowych: Trójmiejskiego i Nadmorskiego. Położenie w odległości 10 km od centrum Gdyni gwarantuje dostęp do infrastruktury miejskiej. Wyjazd w głąb Polski zapewnia droga ekspresowa A1, a bliskość przystani jachtowej i lotniska w Rębiechowie umożliwia komunikację międzynarodową. Wartość rezydencji, które jeszcze pozostały do sprzedaży, waha się od 10 do 13 mln złotych. Na cenę każdej z nich składają się trzy elementy – wielkość budynku, wielkość działki oraz 1/49 wartości terenów wspólnych. Inwestycję prowadzi polski inwestor TS Invest. Całość budowy planuje się zrealizować w czterech etapach, z których ostatni zakończy się w 2014 roku.

autor: źródło: TS Invest S.A

aktualizacja: 13.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.