Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Rezydencja Park – apartamenty wakacyjne w Mielnie

tagi tematyczne apartamenty wakacyjne Mielno Holding – Firmus Group mieszkania Mielno Rezydencja Park
Rezydencja Park w Mielnie
Rezydencja Park w Mielnie

Inwestor Mielno Holding – Firmus Group rozpoczyna budowę i przedsprzedaż mieszkań w kolejnym etapie kompleksu apartamentowego Rezydencja Park. Deweloper oferuje w pełni wyposażone apartamenty w cenie od 8000 zł za mkw.

Inwestycja Rezydencja Park realizowana jest przy ul. Orła Białego w Mielnie. Pierwszy etap, czyli kameralny budynek z 12 apartamentami w pełni wykończonymi i wyposażonymi, został  już oddany do użytku. Kolejny budynek będzie identyczny – powstanie dwanaście apartamentów o powierzchni od 39 do 53 mkw., które zaprojektowano na czterech kondygnacjach. Z końcem sierpnia 2011 r. rozpoczęła się przedsprzedaż mieszkań kolejnego etapu Rezydencji Park. W pełni wyposażone apartamenty można kupić w cenie 8000 zł za metr kwadratowy. Mieszkania z drugiego etapu zostaną oddane do użytkowania latem 2012 roku.

Zobacz także: Mieszkania na sprzedaż w Kołobrzegu

Rezydencja Park w Mielnie
Rezydencja Park w Mielnie
fot.: Źródło: GlobalBrand Institute
Rezydencja Park - apartamenty w Mielnie nad morzem
Rezydencja Park - apartamenty w Mielnie nad morzem
fot.: Mielno Holding – Firmus Group

Rezydencja Park II została zaprojektowana jako obiekt gotowy do zamieszkania. Lokale będą wykończone wysokiej jakości materiałami: naturalne, drewniane podłogi, drzwi wewnętrzne w drewnianej okleinie oraz płytki ceramiczne na ścianach i podłodze. W umeblowanej kuchni znajdzie się całość wyposażenia: płyta ceramiczna, okap, zmywarka i lodówka, a w  łazience pełna armatura. Apartamenty – w zależności od wielkości – będą miały jedną lub dwie sypialnie. Każdy budynek zostanie wyposażony w windę. Na dole zaprojektowano parking z miejscami przypisanymi do każdego mieszkania. Dla właścicieli, którzy zamierzają wynajmować swoje apartamenty, inwestor oferuje opcję profesjonalnego zarządzania wynajmem.

Apartamenty Rezydencja Park II zlokalizowane są w sosnowym parku. Z dużych, 14-metrowych balkonów i tarasów wychodzących na południe można z wyższych pięter podziwiać jezioro Jamno. Na parterze mieszkańcy mają do dyspozycji ogródki, a niedaleko – w odległości 200 metrów – zaczyna się mieleńska plaża. Budynek został zaprojektowany tak, aby podkreślić nadmorski charakter i klimat miejsca. Zastosowano materiały naturalne – kamień i drewno, a bryłą budynek nawiązuje do tradycyjnych w tych okolicach domów szachulcowych. Nadaje to całej inwestycji lekkość, wpisuje ją w otaczający krajobraz i jest udanym połączeniem tradycji ze współczesną sztuką projektową.

autor: źródło: GlobalBrand Institute

aktualizacja: 30.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.