Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Romex buduje mieszkania na Podolanach

tagi tematyczne mieszkania Poznań Osiedle Podolany Romex
Romex buduje na Podolanach
Romex buduje na Podolanach

Podolany to dzielnica Poznania, która mieszkańcom tego miasta kojarzy się przede wszystkim ze spokojem i wygodą. Firma Romex zlokalizowała tam inwestycję Osiedle Podolany.

Projekt Romeksu to nowoczesny kompleks pięciu budynków, które powstają przy ulicy Strzeszyńskiej. Cztery z nich to zabudowania stojące prostopadle do ulicy, piąty usytuowany został w głębi osiedla. W sumie jest to 60 mieszkań, których powierzchnia waha się od 38 do 64 mkw. Z okien mieszkań roztacza się ładny widok m.in. na lasy strzeszyńskie. Do każdego lokalu na parterze przynależy niewielki ogródek, który jest do wyłącznego użytku właściciela. Zabudowania oddziela od drogi pas zieleni.

Projekt umiejscowiony został na przestronnej działce, której powierzchnia wynosi około 8000 mkw. Zabudowa zajmuje tylko ¼ działki. Połowę obszaru przeznaczono na tereny zielone z alejkami i atrakcjami dla dzieci. Projektanci wyznaczyli również miejsce na plac zabaw. Pozostała część nieruchomości to miejsca parkingowe, których ilość jest większa niż liczba dostępnych mieszkań. Ma to rozwiązać ewentualne problemy z parkowaniem, które zwykle występują na wielu nowych osiedlach.

Budynki wyróżniają się ciekawą elewacją. Połączenie bieli z drewnem daje bardzo elegancki efekt. Poddasze oraz wnęki balkonowe i okienne mają drewniane wykończenia. Klatki schodowe są przestronne i dobrze oświetlone. Każdy budynek jest monitorowany.
W sąsiedztwie dominuje niska zabudowa, którą tworzą głównie domy jednorodzinne i wille. W okolicy jest wiele ścieżek spacerowych i tras rowerowych. W pobliżu osiedla znajduje się szkoła i przedszkole. Niedaleko jest Strzeszynek oraz Rusałka. Problemów nie dostarcza również dojazd do pobliskiego Makro, Kina Poznań Plaza oraz Galerii Pestka.
Realizacja projektu jest już na ukończeniu. Ceny za mkw. zaczynają się od 5.500 PLN.

autor: opracował: ak
źródło: Wellington

aktualizacja: 13.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnym



Na sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.