Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Ronson rozpoczyna drugi etap osiedla mieszkaniowego Sakura

tagi tematyczne deweloper Warszawa nowe mieszkania osiedle mieszkaniowe Ronson Sakura
Osiedle mieszkaniowe Sakura na warszawskim Mokotowie
Osiedle mieszkaniowe Sakura na warszawskim Mokotowie

Inwestycja mieszkaniowa Sakura zlokalizowana jest w Warszawie przy służewieckich torach wyścigów konnych. W ramach drugiego etapu deweloper wybuduje 136 mieszkań.

Sprzedaż mieszkań w drugim etapie Sakury rozpocznie się na przełomie 2011 i 2012 roku. Do oferty trafi łącznie 136 lokali o powierzchni od 32 do 106 mkw. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Hochtief Polska. Zakończenie prac budowlanych planowane jest na połowę 2013 roku.

Zobacz także: Dwupokojowe mieszkania na warszawskim Mokotowie


Osiedle mieszkaniowe Sakura
Sakura będzie się składać z czterech budynków z 450 mieszkaniami łącznie. W I etapie inwestycji powstanie jeden 10-piętrowy budynek, w skład którego wejdzie 99 mieszkań. Lokale będą miały metraż od 51 do 85 mkw. Trzypokojowe mieszkania dostępne są już na 58 mkw., a czteropokojowe na 76 mkw. Drugi etap to kolejny 10-piętrowy budynek liczący 136 lokali o powierzchniach od 32 do 106 mkw. Każde mieszkanie będzie miało balkon, taras lub przeszkloną werandę oraz duże drewniane okna. Drugi etap mokotowskiej inwestycji Ronsona zaprojektowała pracownia Chrzanowski Klepin Architekci.
Wewnątrz osiedla zaplanowano ogród w stylu japońskim o powierzchni 2300 mkw., w którym znajdą się pergole, małe fontanny oraz zieleń. Zaletą projektu jest bliskość takich terenów zieleni (tor wyścigów konnych, Pola Mokotowskie). Z większości mieszkań roztacza się widok na tor wyścigów konnych.

W październiku 2011 r. deweloper zakończył prace konstrukcyjne w pierwszym etapie projektu. Zgodnie z harmonogramem oddanie projektu do użytku przewidywane jest na II kw. 2012 roku.

autor: Źródło: NBS Communications

aktualizacja: 30.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.