Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Ronson rozpoczyna III etap osiedla Imaginarium w Warszawie

tagi tematyczne , Bielany mieszkania deweloperzy Warszawa Imaginarium dzień otwarty mieszkania Warszawa mieszkanie deweloperskie Warszawa nowe mieszkania Warszawa nowe osiedla Warszawa osiedle Imaginarium Ronson Ronson Development
Osiedle Imaginarium
Osiedle Imaginarium

Ronson Development rozpoczyna realizację Imaginarium III, kolejnego etapu osiedla zlokalizowanego na warszawskich Bielanach.

W ramach trzeciego etapu powstają dwa dwupiętrowe budynki, spójne z charakterem poprzednich etapów, liczące łącznie 45 mieszkań o powierzchni od 43 do 126 mkw. Budowa rozpocznie się w czerwcu 2010 roku, a zakończenie projektu planowane jest na koniec 2011 roku. Ceny zaczynają się od 9500 zł brutto za metr kwadratowy.
W pierwszym etapie Imaginarium, zakończonym w grudniu 2007, sprzedane zostały wszystkie z 58 mieszkań. Z drugiego etapu, ukończonego w sierpniu 2009, w sprzedaży pozostały już tylko dwa z 65 oferowanych lokali.

Imaginarium III zlokalizowane jest w pobliżu obok Lasu Bielańskiego. Niedaleko jest pętla autobusowa oraz trasa „Wybrzeże Gdańskie”. Projekt cechuje niska zabudowa oraz wysoka jakość materiałów wykończeniowych (np. hole windowe wykończone będą z wykorzystaniem marmuru). Dzięki dużym drewnianym oknom, każdy z apartamentów będzie dobrze doświetlony. Atutem mieszkań na ostatnich piętrach mają być prywatne tarasy na dachach, a w przypadku mieszkań na parterze, duże ogródki. Teren, na którym powstaje inwestycja jest ogrodzony i strzeżony. Deweloper zaprojektował też tereny zielone i obiekty małej architektury.

Osoby zainteresowane inwestycją Imaginarium III  w najbliższą sobotę (27.03.2010 r.) w godz. 10.00 - 16.00 będą mogły udać się na teren projektu gdzie na potencjalnych klientów oprócz przedstawicieli Ronson czekać będą doradca finansowy i architekt wnętrz. Dzięki temu każdy odwiedzający będzie mógł uzyskać wyczerpujące informacje nie tylko na temat samego projektu i warunków zakupu, ale również jak urządzić nowe mieszkanie i w jaki sposób sfinansować jego zakup.

autor: Żródło: NBS Public Relations

aktualizacja: 23.03.2010

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.